چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰

اقدام سوال برانگیز «سازمان سینمایی»؛

انتصاب اعضای شورای سیاست‌گذاری «جایزه پژوهش سال سینما» دوهفته پس از انتشار فراخوان!

آرم سازمان سینمایی

سینماپرس: رئیس سازمان سینمایی در شرایطی اعضای شورای سیاست‌گذاری پنجمین دوره جایزه پژوهش سال سینما را منصوب نمود که دو هفته پیش از آن فراخوان پنجمین «جایزه پژوهش سال سینمای ایران» با تبیین اهداف و موضوعات این دوره منتشر شد!

به گزارش سینماپرس، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی در حکمی قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی، جعفر انصاری‌فر مدیر فرهنگی، مجید اسماعیلی مدیرعامل موزه سینما، اکبر نبوی منتقد سینما، سعید الهی مدیر فرهنگی، علی اکبر عبدالعلی زاده منتقد سینما و روزنامه‌نگار، رامتین شهبازی مدرس دانشگاه، سجاد صفارهرندی رئیس پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی و امیررضا مافی دبیر پنجمین دوره جایزه پژوهش سال سینما را به عضویت شورای سیاست‌گذاری پنجمین دوره جایزه پژوهش سال سینما منصوب کرد.

متن حکم این اعضا به شرح زیر است:

«با سلام و احترام؛

با یاری جستن از خالق لوح و قلم، در تلاش برای پیشبرد پنجمین گام از پویش علمی «جایزه پژوهش سال سینمای ایران» جهت قدردانی از کوشش‌های عالمانه پژوهشگران، دانشجویان و خبرگان دانشگاهی و مراکز پژوهشی و نیز برای جهت‌دهی پژوهش‌های سینمایی به سمت حل مسائل کلیدی و نیازها و اقتضائات اصلی سینمای ایران، شورای سیاست‌گذاری پنجمین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران شکل گرفته تا تدابیر لازم را انتخاب و معرفی پژوهش برازنده‌شان سینمای ایران اتخاذ نمایند.

مفتخر خواهیم بود بر اساس ماده ۴ آیین‌نامه جایزه پژوهش سال سینمای ایران، ضمن پذیرش دعوت این سازمان برای عضویت در شورای سیاست‌گذاری پنجمین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران، موجبات برگزاری شایسته این رویداد علمی پژوهشی را فراهم نمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با همکاری سایر اعضای شورا و با عنایت ویژه به بیانیه گام دوم انقلاب و سند تحول مردمی، برگزار کنندگان این رویداد را با تدابیر و رهنمودهای خود یاری رسانید.»

نظرات

  • آهنگر ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۵
    0 0
    این یعنی فراخوان بدون نظر اعضای شورای سیاستگذاری تدوین و تصویب شده؟؟

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.