یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷

در نخستین دوره؛

جلسه کارگروه ارزیابی و برنامه‌ریزی جشنواره کودک برگزار شد

جشنواره فیلم کودک و نوجوان*

سینماپرس: نخستین جلسه کارگروه ارزیابی و برنامه‌ریزی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به منظور بررسی ابعاد و ارائه پیشنهادات در خصوص نحوه برگزاری جشنواره برگزار شد.

به گزارش سینماپرس، جلسه کارگروه ارزیابی و برنامه‌ریزی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حضور سید مهدی جوادی مدیرعامل فارابی، رائد فریدزاده، مسعود احمدیان، بهروز شعیبی، محمد امین همدانی، سعید حسینی، احسان هوشیارگر و به دبیری مصطفی محمودی شرق تشکیل شد.

در این جلسه پس از تبادل نظرهای صورت گرفته بین اعضای این کارگروه گزارشی جامع در خصوص معایب و محاسن سی و چهار دوره برگزاری این رویداد بین‌المللی، پیشنهاداتی درباره نحوه برگزاری و ارتقاء دوره‌های آتی جشنواره ارائه شد.

ارائه راهکارهایی درباره ارتقای حوزه سینمای کودک و نوجوان، برون رفت سینمای کودک و نوجوان از شرایط فعلی، برگزاری جشنواره به صورت سالانه یا دوسالانه، شرایط مناسب برای میزبانی جشنواره، بررسی جایگاه بین‌المللی جشنواره و چگونگی ارتقاء این جایگاه از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.

لازم به ذکر است برگزاری جلسات کارگروه ارزیابی و برنامه‌ریزی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان تا تصمیم نهایی برای چگونگی برگزاری این جشنواره در زمان و مکان مشخص ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.