یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر؛

نگاه ما در جهت حمایت از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه متمرکز شده است

سید مجید پوراحمدی؛ صندوق اعتباری هنر

سینماپرس: مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: نگاه ما در جهت حمایت از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در همه بخش ها، ارتقای کیفیت خدمات، توسعه و توزیع منطقی و عادلانه‌ی منابع و ساماندهی زیرساخت های اقتصاد فرهنگ و هنر متمرکز شده است.

به گزارش سینماپرس، نشست هم اندیشی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات امروز یکشنبه ۴ مهرماه در محل صندوق اعتباری هنر برگزار شد.

در این نشست که با حضور سید مجید پوراحمدی مشاور وزیر و مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، ساسان شیخی رئیس هیئت مدیره، مازیار هوشمند مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات برگزار شد، در خصوص همکاری های مشترک میان خانه مطبوعات و صندوق اعتباری هنر و نیز حمایت از فعالیت های صنفی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به وظیفه ذاتی صندوق در حمایت از فعالان فرهنگی و هنری کشور گفت: نگاه ما در جهت حمایت از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در همه بخش ها، ارتقای کیفیت خدمات، توسعه و توزیع منطقی و عادلانه‌ی منابع و ساماندهی زیرساخت های اقتصاد فرهنگ و هنر متمرکز شده است.

پوراحمدی در ادامه افزود: در جهت خدمات دهی هرچه بیشتر به خانواده بزرگ فرهنگ، هنر و رسانه کشور، تعامل با صنوف فرهنگی و هنری و برگزاری نشست های تخصصی با نخبگان فرهنگی و هنری در دستور کار برنامه های ما قرار دارد.

نمایندگان خانه مطبوعات در دیدار با مدیرعامل صندوق اعتباری هنر به بیان مطالبات خود پرداختند. رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر در این نشست درخصوص تحقق مطالبات، قول پیگیری داد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.