شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸

شبکه سه سیما؛

«رشیدپور» با فصل جدید «سیم آخر» به تلویزیون می‌آید

رضا رشیدپور در  اعتراض خبرنگاران به یک نشست خبری

سینماپرس: فصل جدید مسابقه «سیم آخر» از امشب جمعه (۱۹ شهریور) روی آنتن شبکه سه می‌رود.

به گزارش سینماپرس، ضبط مسابقه «سیم آخر» با اجرای رضا رشیدپور و تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضاییان، از روز گذشته آغاز شده و قرار است در سه روز پایانی هر هفته روی آنتن برود.

در فصل جدید این مسابقه، دکور و فضای آن کاملاً تغییر کرده است و شرکت کنندگان غیر از انفجار بمب با یک سقوط آزاد هم مواجه می‌شوند!

در فصل جدید تعداد گروه‌های شرکت کننده در مسابقه نیز بیشتر شده است و هر گروه با شیوه‌های مختلفی از مراحل مسابقه حذف می‌شوند. ساختار این فصل از مسابقه با تغییرات جدید و اضافه شدن مراحل متعدد، ریتم تندتری پیدا کرده است.

همچنین در استودیوی مسابقه شرایط برای حضور تماشاگر فراهم است و جایگاه تماشاگران نیز تعبیه شده است. با این حال هنوز قرار نیست تماشاگران در زمان ضبط مسابقه حضور داشته باشند و عوامل تابع شرایط جدید اعلامی توسط ستاد کرونا هستند.

این مسابقه هر هفته سه شب چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه حوالی ۲۲:۳۰ روی آنتن می‌رود.

«سیم آخر» در ویژه برنامه نوروزی که فروردین ماه سال جاری روی آنتن رفت، با یک تغییر ساختاری و رویکرد رقابتی توانست به جایگاه اول مسابقات تلویزیونی در نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما برسد.

عوامل فصل جدید مسابقه سیم آخر عبارتند از:

مجری رضا رشیدپور، تهیه کننده و کارگردان محمدرضا رضاییان، مجری طرح حمید مراوندی، طراح دکور مرتضی بهبهانی، مدیر تصویربرداری حسین حاتمی، کارگردان تلویزیونی محمدرضا درخشان، مدیر روابط عمومی عطیه موذن.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.