سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳

نایب رییس انجمن بازیگران بدلکاران:

«ارشا اقدسی» هنوز علائم حیات دارد و کسی نگفته که فوت کرده است

آرشا اقدسی در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی

سینماپرس: نایب رییس انجمن بدلکاران سینما گفت: تا این لحظه آخرین خبر این است که ارشا اقدسی هنوز علائم حیات دارد و کسی نگفته که فوت کرده است.

به گزارش سینماپرس، علیرضا فتحی در گفت‌وگو با میزان پیرامون آخرین وضعیت ارشا اقدسی بدلکار سینمای ایران گفت: متاسفانه در برخی رسانه ها خبر از درگذشت ارشا اقدسی داده‌اند اما آنچه که من از خانواده و نزدیکان ارشا اقدسی می‌دانم این است که وی هنوز علائم حیات دارد و کسی نگفته که فوت کرده است.

وی در همین راستا ابراز کرد: تیم پزشکی در حال بررسی وضعیت ارشا اقدسی است و همه برای اینکه بتوانند کوچک ترین درصد برای بازگشت ارشا اقدسی را ممکن کنند در حال تلاش هستند پس لطفا دوست داران ارشا اقدسی اجاز بدهند تا وضعیت ارشا مشخص شود و موثق ترین اخبار را از زبان خانواده و دوستان این بدلکار عزیز که در بیرون حضور دارند شنیده و بپذیرند و فقط در این شرایط برایش دعا کنیم.

لازم به ذکر است که خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما بامداد امروز با حضور در بیمارستان «سن جورج روم» علائم حیاتی ارشا اقدسی توسط پزشکان را تایید و اعلام کرد که پزشکان ایرانی برای بررسی وضعیت و بازگشت سلامتی ارشا اقدسی دعا می‌کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.