چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸

استاد «علی نصیریان»:

سینما به طور کامل یکسال خود را از دست داده است/متاسفانه بعد از یکسال هم هیچ راه و چاره‌ای برای آن پیدا نشده است

علی نصیریان در نشست خبری فیلم سینمایی «خورشید»

سینماپرس: بازیگر سریال «برادرجان» گفت: بالاخره بعد از یک سال و نیم احتیاط برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا حضور در یک فیلم سینمایی را پذیرفتم.

به گزارش سینماپرس، علی نصیریان در گفت‌وگو با میزان پیرامون اخرین فعالیت‌های خود عرصه هنر گفت: من عضو پیوسته گروه نمایش و ادبیات نمایشی فرهنگستان هنر هستم و برای ریاست این بخش باید رییس آن عضو پیوسته باشد که به همین خاطر من را به عنوان رییس گروه نمایش و ادبیات نمایشی فرهنگستان هنر منصوب کردند.

وی پیرامون چگونگی فعالیت خود در گروه نمایش و ادبیات نمایشی فرهنگستان هنر ابراز کرد: این بخش کار زیادی دارد که به تنهایی از عهده من خارج است به همین خاطر یک دستیار برایم در نظر گرفته شده که بتواند کارها را به درستی انجام دهد.

نصیریان که پیش از این اعلام کرده بود تا پایان نیافتن ویروس کرونا در هیچ کاری حضور پیدا نمی‌کنم اظهار کرد: بالاخره بعد از یک سال و نیم احتیاط برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا و حضور نیافتن در آثار سینمایی و تلویزیونی قرارداد بسته‌ام به زودی برای ضبط آن به شمال کشور می‌روم.

نصیریان خاطرنشان کرد: بدون شک مثل همیشه با وسواس زیاد به انتخاب آثار پیشنهادی می‌پردازم و این فیلم سینمایی نیز از جمله‌ فیلم‌های خوب در سینما خواهد بودکه البته فعلا در مورد کارگردان و دیگر اخبارش صحبت نمی‌کنم، پس از شروع کار قطعا اخبار مربوط به این فیلم در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

نصیریان پیرامون وضعیت این روزهای سینما ابراز کرد: این دیگر حرف تازه‌ای نیست که بگوییم سینما در دوران کرونا وضع خوبی ندارد، سینما به طور کامل یکسال خود را از دست داده است، راه‌های مختلفی برای این مشکلات پیشنهاد شد اما متاسفانه سینماداران و سینماگران همچنان درگیر ضرر روحی و مالی هستند.

وی در همین راستا خاطرنشان کرد: سینمای کشور سال ناامید کننده‌ای را سپری کرد، مشکلی که کرونا برای سینما به وجود آورد اتفاق غم انگیزی بود، اتفاقی که متاسفانه مدیریت نشد و بعد از یکسال هم هیچ راه و چاره‌ای برای آن پیدا نشده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.