یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲

به کارگردانی حسین ریگی؛

رونمایی از گریم «هومن برق‌نورد» در «لیپار»

هومن برق‌نورد

سینماپرس: هومن برق‌نورد به فیلم سینمایی «لیپار» به کارگردانی حسین ریگی پیوست.

به گزارش سینماپرس، با ادامه فیلمبرداری فیلم سینمایی «لیپار» به کارگردانی حسین ریگی و تهیه کنندگی سعید خانی، هومن برق‌نورد نیز به فهرست بازیگران این فیلم اضافه شد.

پیش از این بازیگران چون مهران احمدی، بهناز جعفری و امین میری مقابل دوربین مسعود امینی تیرانی به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین محمد دستواره نارویی، مهدی دین‌ محمدپور، مهران داروزائی، عرشیا سروری مقدم و فاطمه سالاری نوجوانانی هستند که از طریق تست بازیگری و از میان صدها متقاضی برای حضور در نقش‌های اصلی این فیلم انتخاب شده‌اند.  

«لیپار» که اولین فیلم بلند سینمایی حسین ریگی است این روزها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در چابهار در حال فیلمبرداری است و تدوین این فیلم به صورت همزمان توسط مهدی سعدی آغاز شده است.

فیلمنامه این فیلم به طور مشترک توسط حسین ریگی و حسام فرهمندجو نوشته شده است و محمدمهدی عسگرپور در مقام مشاور کارگردان با پروژه همکاری می‌کند.  

 فیلم «لیپار» با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و حمایت استانداری سیستان و بلوچستان و منطقه آزاد چابهار در حال تولید است و سازندگان این فیلم در تلاش هستند که آن را برای حضور در جشنواره ملی فیلم فجر آماده کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.