دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴

سازمان سینمایی؛

پیام «حسین انتظامی» به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت

بازدید حسین انتظامی، رئیس سازمان سینمایی از سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت

سینماپرس: دکتر حسین انتظامی رئیس محترم سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت اظهار کرد: «فیلم‌هایِ وزین مستند در سایه‌سارِ هنرمندانِ اندیشمند، درفشِ ارزش‌هایِ نابِ انسانی را با تمامیِ قاب‌هایِ ماندگارِ خویش، در سپهرِ معرفت‌جویانه‌یِ سینمای ملیِ ایران به اهتزاز درآورده است.»

به گزارش سینماپرس، متن پیام رئیس سازمان سینمایی به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت به این شرح است:

هوالمصور

مستندسازانِ هنرمندِ ایرانِ اسلامی، سالهاست، نه تنها علاقه‌مندانِ فهیمِ این عرصه را با خود همراه ساخته‌اند بلکه با تکیه بر پشتوانه‌یِ فکریِ خویش، گام‌های بلندتری را با استحکامِ هرچه تمامتر برداشته‌اند.

فیلم‌هایِ وزین و متینِ مستند در سایه‌سارِ هنرمندانِ اندیشمند و صبورِ خود، درفشِ فضائل و ارزش‌هایِ نابِ انسانی را با تمامیِ قاب‌هایِ ماندگارِ خویش، در سپهرِ معرفت‌جویانه‌یِ سینمای ملیِ ایران به اهتزاز درآورده است.

از آنجا که حقیقت‌جوییِ هنرمندانه، از اعماقِ دل‌هایِ صافیِ دردمند برمی‌آید، لاجَرَم بر دل‌هایِ مشتاقِ حقیقت نیز فرود خواهد آمد.

در نهایتِ افتخار و ادب، بر خود فرض می‌دانم قدرشناسِ نجابتِ فیلمسازانِ این حوزه باشم که چهاردهمین دوره این رویدادِ مهمِ فرهنگی را در شرایط ویژه‌ی زیست کرونایی، برای مخاطبانِ مشتاقِ خود، فراهم نمودند.

حسین انتظامی

رئیس سازمان سینمایی

*‌مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را به دبیری محمد حمیدی مقدم، از ۲۵ آذر تا ۲ دی‌ماه ۹۹ و با توجه به شیوع جهانی بیماری کووید ۱۹ بصورت مجازی و نمایش برخط (آنلاین) برگزار خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.