دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱

تهیه کننده سریال خبرداد؛

«نجلا» بعد از عاشورا راهی جنوب می‌شود

سریال «نجلا»

سینماپرس: ۶۵ درصد از تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «نجلا» انجام شده است و گروه بعد از عاشورای حسینی عازم خرمشهر و آبادان خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، سعید سعدی تهیه‌کننده سریال «نجلا» بیان کرد: تصویربرداری تاکنون در بوستان ولایت و شهرک دفاع مقدس انجام شده و تدوین همزمان توسط مهدی سعدی در حال انجام است. بعد از عاشورا برای ضبط بخش‌های جنوبی عازم آبادان و خرمشهر می‌شویم.

وی ادامه داد: با توجه به ممنوعیت اعلام شده برای حضور در کربلا، تلاش می‌کنیم با ادارات مربوطه هماهنگ کنیم تا بخش‌هایی را بتوانیم در کربلا تصویربرداری کنیم.

سعدی درباره پیشرفت کار طبق برنامه گفت: شیوع کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی کار را سخت می‌کند اما تلاش می‌کنیم طبق برنامه پیش برویم. امیدواریم با رفع مشکلات مالی کارها به خوبی و سر وقت انجام شود.

سریال «نجلا» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در ۱۵ قسمت برای پخش در ایام اربعین حسینی از شبکه سه سیما آماده می شود.

حسام منظور، سارا رسول‌زاده، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، جواد پورزند، علی غابشی، مرتضی شاه‌کرم، وحید نفر، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشانی، محسن سلیمانی، سجاد دیرمینا، ابراهیم گله‌دارزاده و (با هنرمندی) هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان گروه بازیگران این پروژه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.