جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴

در قالب سریالی هفت قسمتی به عنوان «سکو»؛

رادیو جوان و رادیو نمایش میزبان «علیرضا حیدری» می شوند

علیرضا حیدری

سینماپرس: رادیو جوان و رادیو نمایش، در یک سریال هفت قسمتی به نام «سکو»، زندگی علیرضا حیدری، کشتی‌گیر نام‌دار کشورمان را روایت خواهند کرد.

به گزارش سینماپرس، زندگی علیرضا حیدری، کشتی‌گیر مطرح ایرانی در قالب مجموعه رادیویی «سکو» از رادیو جوان و رادیو نمایش پخش خواهد شد.

«سکو» به سفارش رادیو جوان در اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است. این مجموعه هفت قسمتی رادیویی را مرضیه بامیری نوشته که درباره زندگی علیرضا حیدری از کشتی‌گیران معروف ایرانی است.

اشرف‌السادات اشرف‌نژاد، تهیه کننده «سکو» دراین باره گفت: «این کار افکت و فضاسازی بسیار زیادی داشت و به همین دلیل سعی کردم از فضاسازی مناسب برای صحنه‌ها استفاده کنم، از طرفی چون انتخاب موسیقی برای ورزش کشتی به دلیل محدود بودن این نوع از موسیقی بسیار کم است، تلاش کردم تا نوعی موسیقی را انتخاب کنم که شایسته این شخصیت قهرمان باشد.»

وی افزود: «این سریال رادیویی، جزو مجموعه‌هایی بود که برای تهیه آن زمان زیادی گذاشتم و امیدوارم مورد توجه شنوندگان رادیو نیز قرار بگیرد.»

در «سکو»، راضیه مومیوند در نقش کودکی علیرضا حیدری به ایفای نقش می‌پردازد و مجتبی طباطبایی در نقش بزرگسالی این کشتی ‌گیر مطرح ایرانی بازی کرده است. همچنین شمسی صادقی به عنوان مادر این قهرمان، در این مجموعه رادیویی حضور دارد.

«سکو» به تهیه‌کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد، کارگردانی مینو جبارزاده، افکتوری نازنین حسن‌پور، صدابرداری فرزاد شریفی و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، از روز شنبه چهارم مرداد، ساعت ۲:۳۰ بامداد از رادیو جوان پخش می‌شود و ساعت ۸:۴۵، روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.