شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۶

ادعای تهیه کننده «تگزاس»؛

چهار سال جواب نه برای اکران نوروزی

ابراهیم عامریان

سینماپرس: عامریان گفت: چهار سال متقاضی اکران نوروزی هستم، اما هربار جواب نه شنیدم.

به گزارش سینماپرس، سید ابراهیم عامریان تهیه کننده سینما در گفت و گو با خبرنگار جوان، درباره ارائه فیلم برای اکران نوروزی و اینکه هرسال متقاضی اکران این فصل است، گفت:چهار سال است که متقاضی اکران نوروز هستم، ولی متاسفانه هیچ وقت در نوروز اکران نداشته ام و هربار جواب نه شنیدم، اما دو سال است گیشه ماه مبارک رمضان را برای سینماداران رونق داده ام پس می‌توانم رونق نوروزی هم داشته باشم.

او در پاسخ به این سوال که آیا برای نوروز ۹۹، اثری آماده اکران دارید؟ گفت: سه فیلم آماده اکران دارم، «انفرادی»، «دینامیت» و «نارگیل» که هر سه کمدی هستند ضمن اینکه «نارگیل» فیلمی جذاب برای کودک و خانواده است. امیدوارم شرایط اکران حداقل یکی از این سه فیلم در عید نوروز ۹۹ فراهم شود.

او درباره دلیل اصرارش بر ساخت فیلم‌های کمدی تصریح کرد: فضای تلخ امروز کشور، من را مجاب می‌کند که آثاری برای بهتر شدن روحیه‌ مردم، حتی برای دو ساعت تولید کنم. انبوه فیلم‌های اجتماعی تلخ و ناامید کننده، واقعا مناسب شرایط امروز کشور نیست.

عامریان گفت: ترجیح من خوشحال کردن کسانی است که به همراه خانواده برای سرگرم شدن به سینما می‌روند، نشان هم داده ام که کمدی سالم و به دور از الفاظ و شوخی‌های نامناسب تولید می‌کنم. امیدوارم این فرصت در عید نوروز امسال به من داده شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.