یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵

به‌منظور گسترش همکاری‌های رسانه‌ای در امر کتاب و کتاب خوانی؛

امضا تفاهم نامه میان سیما و آستان قدس رضوی

صدا و سیما

سینماپرس: تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین سیما و سازمان فرهنگی هنری آستان قدس رضوی در حوزه ترویج کتاب خوانی امضا شد.

به گزارش سینماپرس، به‌منظور همفکری و گسترش همکاری‌های رسانه‌ای در امر تبیین و ترویج و گسترش فعالیت‌های مرتبط با کتاب، مطالعه و کتاب خوانی، تفاهم‌نامه‌ای میان دکتر مسعود معینی پور رییس قرارگاه کتاب و کتابخوانی سیما و حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد، مدیر سازمان فرهنگی هنری آستان قدس در شبکه چهار سیما به امضا رسید. بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد برای گسترش عملیات رسانه‌ای در زمینه‌های تجلیل از کتب و کتاب‌خوان‌های برتر در سطح ملی و بین المللی؛ تعامل در جهت تبیین، ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی؛ هم‌افزایی در جهت افزایش زیرساخت تولید کتاب‌های شاخص، مفید و مسأله‌محور و افزایش ظرفیت‌ها و تسهیل فرایند برنامه‌سازی در حوزه کتاب و کتابخوانی تلاش‌های مستمر و ویژه‌ای از سوی طرفین اقدام شود.

همچنین از دیگر مفاد این تفاهم نامه می‌توان به همکاری در تولید آثار و محصولات رسانه‌ای در حوزه کتاب اعم از برنامه تلویزیونی، مستند، تبلیغ و هدایت مسئله نذر به سمت حوزه کتاب و کتاب خوانی و توسعه فعالیت‌های مرتبط با آن و طراحی و تدوین عملیات‌های جریان سازی رسانه‌ای به عنوان معرفی و برجسته‌سازی کتاب اشاره کرد.

بر اساس این تفاهم نامه سیداحمد موسوی صمدی از سوی معاونت سیما و حسین سعیدی از سوی سازمان فرهنگی هنری آستان قدس رضوی به عنوان نماینده‌های تام‌الاختیار جهت راهبری تفاهم نامه معرفی شدند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.