چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳

با ۷۶۱ برنامه روی آنتن؛

ویژه برنامه‌های رادیو با رنگ و بوی فاطمیه

رادیو

سینماپرس: شبکه های مختلف رادیویی ۷۶۱ برنامه در ایام فاطمیه (س) روی آنتن می برند.

به گزارش سینماپرس، همزمان با ایام فاطمیه، رادیو ویژه برنامه‌هایی را در راستای معرفی شخصیت آن بزرگوار و الگوسازی از زندگی وی برای مخاطبان  پخش می‌کند. شبکه‌های رادیویی در مجموع با ۷۶۱ برنامه، ۱۱۳ عنوان و به مدت ۲۷۳ ساعت به ایام فاطمیه می پردازد.

رادیو ایران برای ایام فاطمیه تعداد ۴۷ برنامه را پیش بینی کرده‌ که مجله رادیویی «به نام عشق» با هدف شناخت حضرت فاطمه (س)، «دور عاشقان» بررسی وصیت حضرت فاطمه زهرا (س)، «عشق نام دیگر توست» و «باغ ارغوان» از این میان هستند.

رادیو فرهنگ نیز ۳۲ برنامه را تدارک دیده که «برگ های ارغوانی» با هدف شخصیت شناسی و معرفی کتاب و «نگاهی به آینه» از این دست است.

رادیو جوان تعداد ۲۴ برنامه پیش بینی کرده که شامل «تطهیرکوثر» با بیان صفات و خصوصیات پیروان حضرت زهرا (س)، «شور شیدایی» و «زخمه» با محور موسیقی می شود.

رادیو معارف تعداد ۶۹ برنامه همچون برنامه «شهیده ولایت» با محور سیره سیاسی حضرت زهرا (س) را مرور می کند.

رادیو ورزش تعداد ۳ برنامه را پیش بینی کرده که «یاس بقیع» با محور سیره تربیتی و ویژگی های اخلاقی ایشان همچنین نوحه پخش می شود.

رادیو نمایش تعداد ۶۵ برنامه را تدارک دیده که «نمایشنامه ای برای طوبی» با موضوع دختری که به تئاتر علاقمند است و برای شهادت حضرت زهرا (س) نمایشی روی صحنه می برد از جمله آنهاست.

رادیو تهران تعداد ۴۴ برنامه از جمله «عطر خدا» درمورد شناخت حضرت زهرا (س) و «یاس بی نشان» با موضوع تفسیر و تبیین معارف فاطمی پخش می کند.

رادیو سلامت، رادیو قرآن و دیگر شبکه های رادیویی نیز هر کدام چندین برنامه رادیویی را برای این ایام پخش می کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.