شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵

روی آنتن شبکه چهار؛

فساد سیاسی در «مردان سایه» برملا می‌شود

آرم شبکه چهار سیما*

سینماپرس: سریال خارجی «مردان سایه» محصول ۲۰۱۱ فرانسه از شبکه چهارسیما پخش می شود.

به گزارش سینماپرس، سریال ۱۸ قسمتی «مردان سایه» به موضوع فساد سیاسی و اخلاقی در فرانسه می پردازد؛ چگونگی کسب قدرت سیاسی در فرانسه و فسادی که در این مسیر گریبان افراد را می گیرد، محور اصلی این سریال را تشکیل می دهد.

«مردان سایه» در قاب شبکه چهار/ سریالی با موضوع فساد سیاسی

ناتالی بای، برونو ولکویچ، فیلیپ منیان، گرگوری فیتوسی، والرکی کارسنتی، ایو پینیو، فیلیپ اریسون، عبدالحفید متالسی و کریستیان میله از جمله بازیگران این سریال هستند و دان فرانک، فردریک تلیه، شارلین دلپین و امانوئل دوسه تهیه کنندگی این سریال را بر عهده داشته اند.

دان فرانک و رژی لوفبر نویسندگان و فردریک تلیه کارگردان «مردان سایه» هستند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: رییس جمهور فرانسه به همراه یکی از وزرا برای رسیدگی به اعتصاب کارگران یک کارخانه به آنجا می رود که توسط یک تروریست انتحاری مجروح و در بیمارستان بستری می شود. کاپیتا که قبلا در گروه انتخاباتی رییس جمهور پی یر بوده و دوست نزدیک او محسوب می شود بلافاصله از آمریکا به فرانسه بازمی گردد و متوجه می شود که نخست وزیر در این ترور دست داشته اما مسئولیت را به دروغ متوجه القاعده میکند. بعد از مرگ رییس جمهور، نخست وزیر بلافاصله کاندیدای ریاست جمهوری می شود و کاپیتا که می داند او بسیار سیاستمدار نادرست و پلیدی است تصمیم می گیرد در فرانسه بماند و به رقیب نخست وزیر کمک کند تا در انتخابات پیروز شود.

هم اکنون سریال «روشن تر از خاموشی» به کارگردانی حسن فتحی از شبکه چهار سیما در حال پخش است، که آخرین قسمت از این مجموعه ۵ آذر ماه ساعت ۱۲ بامداد روی آنتن می رود و از چهارشنبه ۶ آذر هر شب سریال «مردان سایه» از قاب شبکه دانایی و خردورزی پخش و روز بعد ساعت ۱۸ بازپخش می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.