جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

سیروس الوند مطرح کرد:

«آن جا همان ساعت» بدون اصلاحیه مجوز نمایش گرفت/ اکران پس از ماه محرم

سیروس الوند در فیلم سینمایی «آن‌جا، همان‌ ساعت»

سینماپرس: سیروس الوند از دریافت پروانه نمایش فیلم خود با عنوان «آن جا همان ساعت» و تلاش برای اکران آن پس از ماه محرم خبر داد.

به گزارش سینماپرس، سیروس الوند کارگردان فیلم سینمایی «آن جا همان ساعت» که به تازگی پروانه نمایش خود را دریافت کرده، درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی به صبا، عنوان کرد: به تازگی و بدون هیچ اصلاحیه ای، پروانه نمایش فیلمم را از وزارت ارشاد دریافت کردم.

وی در پایان گفت: تلاشم این است که پس از ماه محرم بتوانم این فیلم را در سینماها اکران کنم.

سیروس الوند در مصاحبه قبلی خود با صبا، از کوتاه شدن زمان فیلمش به مدت ۱۰ یا ۱۲ دقیقه و ریتم بهتر آن نسبت به نسخه ارایه شده در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر خبر داده بود.

«آن جا، همان ساعت»  فیلمی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیروس الوند و محصول سال ۱۳۹۷ است. این فیلم به عنوان یکی از فیلم‌های رزرو بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر معرفی شده بود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «رعنا (معلم مقطع ابتدایی) و امیر (کارگر کارگاه بلورسازی) زندگی عاشقانه خود را در محله قدیمی در حاشیه شهر آغاز کرده‌اند غافل از آن که شیطنتی جنون آمیز خوشبختی ساده آن‌ها را نشانه گرفته است.»

پرویز پرستویی، ماهور الوند، شهرام حقیقت دوست، سعید پیردوست، امیرحسین فتحی، شاهرخ فروتنیان و هدیه بازوند بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.