چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶

به کارگردانی باشه آهنگر؛

«پس از آزادی» به 60 درصد رسید

سریال «پس از آزادی»

سینماپرس: تصویربرداری سریال «پس از آزادی» به کارگردانی محمد علی باشه آهنگر به 60 درصد رسید.

به گزارش سینماپرس، تصویربرداری سریال پس از آزادی به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر به تهیه‌کنندگی سعید سعدی ۶۰ درصد رسید.

بنا بر این گزارش، گروه تولید این روزها در لوکیشن‌های خارجی مشغول تصویربرداری تعدادی از سکانس‌های این سریال هستند.

خسرو شهراز، رضا داوود نژاد، اندیشه فولادوند، اصغر همت، قاسم زارع، مرتضی اسماعیل کاشی، سام کبودوند، آزاده سیفی، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر، ‌ رامین سیار دشتی،   و ... از بازیگران اصلی این سریال هستند که تا به حال مقابل دوربین رفته‌اند.

برای تولید این سریال در منطقه بوستان ولایت دکورسازی شده است و برای اولین بار از این دکورها در تصویربرداری این سریال استفاده می‌شود.

در یک خطی این داستان آمده است: هر روز با عطر گل‌های باغ‌های شهریار از خواب بلند می‌شدم، مادرم خدابیامرز یه باغچه خوشگل داشت که همیشه سرش گرم بود. بنده خدا اکثر مواقع تنها بود. بابام که راننده بیابون بود صبح تا شب پشت نفتکش اش دنده عوض می‌کرد و بنزین جا به جا می کرد. راه نزدیکش چهار پنج ساعت ترافیک انبار ری تا پمپ بنزینای جنوب و مرکز تهران بود.

صبح ها زودتر می‌رفت تا بار بهتر بهش بخوره. اگه هوا سرد بود و مشکلی برای مناطق سردسیر پیش نمی‌اومد، بارش و عوض می‌کردن و می‌فرستادنش سمت همدان آذربایجان کردستان چه می‌دونم استان های سردسیر و برف گیر. این آخریا زیاد حالش میزون نبود خودش چیزی نمی‌گفت ولی ماها که می فهمیدیم. توی خونه‌ای که پدر مادر توش نباشه هیچی نمی تونه جاشونو پر کنه...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.