سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

طی حکمی از سوی معاون سیما؛

مدیر رسانه‌های نوین معاونت سیما منصوب شد

رضا شکرالهی‌فر

سینماپرس: با حکم معاون سیما، رضا شکرالهی‌فر به عنوان مدیر رسانه‌های نوین این معاونت منصوب شد.

به گزارش سینماپرس، با حکم مرتضی میرباقری معاون سیما و هماهنگی های به عمل آمده با معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما و با توجه به جایگاه و نقش مهم رسانه های نوین، رضا شکرالهی فر به سمت مدیر رسانه های نوین معاونت سیما منصوب شد.

مدیریت متمرکز تولید محتوای اختصاصی فضای مجازی، نظارت بر نحوه بازنشر محتوای تولید شبکه ها در فضای مجازی و همکاری با مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما در خصوص تدوین سیاست های محتوایی فضای مجازی سیما و نظارت بر حسن اجرای آن از مواردی است که در این حکم بر آن تاکید شده است.

یکپارچه سازی بسترها و ساختارهای اطلاع رسانی و ارائه محتوای معاونت سیما در فضای مجازی، هماهنگی و ارتباط با معاونت فضای مجازی و معاونت توسعه و فناوری رسانه در حوزه های محتوا و زیرساخت و ایجاد و مدیریت بسترهای متمرکز تعاملی با مخاطبان سیما، تدوین سیاست های معاونت فضای مجازی به منظور شناسایی و بهره مندی از نیازها و سلائق مخاطبان در جهت برنامه ریزی تولیدات فضای مجازی معاونت مواردی است که در این حکم آمده است.

همچنین نظارت بر ثبت دقیق و کیفیت اطلاعات راهنمای الکترونیک برنامه در سطح شبکه های سیما، و بررسی مستمر فرصت ها و تردیدهای فضای مجازی شبکه های سیما در راستای حضور مطلوب معاونت سیما در فضای مجازی از دیگر مواردی است که در این حکم به آن اشاره شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.