دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷

حواشی نسخه نمایش خانگی «هزارپا» ارتباطی به حوزه هنری ندارد

فیلم سینمایی هزارپا

سینماپرس: موسسه هنرهای تصویری سوره تأکید کرد: امتیاز پخش نمایش خانگی «هزارپا» به موسسه ریز موج واگذار شده است و حواشی آن ارتباطی به حوزه هنری ندارد.

به گزارش سینماپرس، در هفته گذشته فیلم سینمایی «هزارپا» در نمایش خانگی عرضه شد. همزمان با پخش این فیلم اعتراض‌های بسیاری از سوی مردم و رسانه‌ها نسبت به نحوه، قیمت فیلم و ۲ قسمتی شدن آن مطرح شده که پاره ایی از انتقادها، متوجه مؤسسه هنرهای تصویری سوره وابسته به حوزه هنری بوده است. این در حالی است که امتیاز پخش نمایش خانگی فیلم «هزارپا» اساساً، به مؤسسه ریز موج واگذار شده است و در این خصوص هیچ مسئولیتی متوجه مؤسسه هنرهای تصویری سوره نیست.

علیرضا اقبالی مدیر بازرگانی مؤسسه ریزموج، نسبت به حواشی مطرح شده گفت: نسخه نمایش خانگی فیلم با نسخه سینمایی فیلم هزارپا متفاوت است. ما در نمایش خانگی توانستیم نسخه اصلی کارگردان را که ۲۰۵ دقیقه است پخش کنیم؛ در واقع ۸۵ دقیقه از فیلم «هزارپا» در سینما پخش نشده است و مخاطب این صحنه‌ها را برای اولین بار خواهد دید. اما متأسفانه، زیرساخت‌های سخت‌افزاری از قبیل کیفیت و ظرفیت DVD در ایران، پاسخگوی نیاز ما یعنی پخش فیلم ۲۰۵ دقیقه‌ای را ندارد. به همین دلیل فیلم را ۲ نسخه دی‌وی‌دی نمایش خانگی عرضه کردیم.

مدیر بازرگانی مؤسسه ریزموج در پایان گفت: در مورد قیمت نسخه نمایش خانگی «هزارپا» نیز به مخاطبان این اطمینان را می‌دهیم قیمت نسخه نمایش خانگی «هزارپا» ارزان‌تر از دیگر مدل‌های پخش تمام شده است. حتی با توجه به ۸۵ دقیقه فیلم که تا بحال دیده نشده است و برای اولین بار توزیع می‌شود، نسخه نمایش خانگی فیلم، «هزارپا» را با نصف قیمت واقعی آن عرضه کرده‌ایم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.