سه‌شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵

«مجدالدین معلمی» سرپرست معاونت هنری حوزه هنری شد

مجدالدین معلمی

سینماپرس: محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری طی حکمی مجدالدین معلمی را به سمت معاونت هنری حوزه هنری منصوب کرد.

به گزارش سینماپرس؛ متن حکم محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری به شرح زیر است:

«برادر گرامی، جناب آقای مجدالدین معلمی

با سلام؛

نظر به اهمیت تولید آثار متعهد، ممتاز و مردمی که از وظایف اصلی حوزه هنری است، جناب‌عالی را که از تجارب ارزنده در مدیریت فرهنگی و هنری برخوردارید، به عنوان معاون هنری حوزه هنری برمی‌گزینم.

معاونت هنری به دلیل وجود دفاتر و مراکز اصلی هنری در زیر مجموعه آن، از ارکان تولیدی حوزه هنری به شمار می‌رود. لذا انتظار می‌رود با بهره‌مندی از نظرات و رهنمودهای شورای محترم سیاست‌گذاری این معاونت، ضمن سازمان‌دهی و طراحی سازوکارهای مناسب، کلیه امور برنامه‌ریزی و طراحی و هدایت و نظارت بر تولید و نیز توجه به رونق بیش از پیش کارگاه‌ها و محافل ادبی و هنری را به نحو مطلوب به انجام رسانید و شرایطی را فراهم آورید که محصولات حوزه هنری از لحاظ کمی و کیفی در تراز اول و متناسب با شأن و جایگاه رفیع حوزه هنری به عنوان نهاد انقلابی تولید کننده آثار متعهد و ممتاز باشد.

توجه متعادل به همه زمینه‌های هنری موجود و ایجاد زیرساخت‌ها و شرایط مناسب و زمینه‌سازی برای ورود و جذب هنرمندان جوان انقلابی در قالب فعالیت‌های باشگاهی، از وظایف این معاونت است.

ضمن آرزوی توفیق از پروردگار متعال برای جناب‌عالی در خدمتگزاری و پایبندی به آرمان‌های امام راحل و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، لازم می‌دانم از تلاش‌های مخلصانه هنرمند ارجمند آقای سید مسعود شجاعی طباطبایی در مدت سرپرستی این معاونت سپاسگزاری نمایم.»

در کارنامه مجدالدین معلمی که پیش از این سرپرست حوزه هنری استان قم بود، معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتاب‌خوانی، مدیرکل امور فرهنگی نهاد کتابخانه‌ها، مدیرکل اجتماعی سازمان ملی جوانان، مدیرکل سازمان ملی جوانان و مشاور استاندار قم به چشم می‌خورد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.