جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸

حضور بیش از ١٢٠ منتقد در نظرخواهی گسترده بهترین های ۴۰ سال سینمای کودک

آرم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران،

سینماپرس: بهترین‌های ۴۰ سال سینمای کودک و نوجوان پس از انقلاب به مناسبت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در رشته های مختلف توسط منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب و معرفی می شوند.

به گزارش سینماپرس، انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران با همکاری دبیرخانه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در بر آیند یک نظرخواهی گسترده بهترین های سینمای کودک و نوجوان را معرفی می کند.

جعفر گودرزی نایب رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران و دبیر اجرایی جایزه بهترین های چهل سال سینمای کودک و نوجوان با اعلام این خبر گفت: استقبال بسیار خوبی از این اتفاق مهم صورت گرفته است و تا به حال بیش از  ١٢٠ نویسنده سینمایی و منتقد نام آشنا و حرفه ای در این نظرخواهی شرکت کرده اند که در نوع خود قابل تامل و حایز اهمیت است.

وی افزود: در حال حاضر و در جمع بندی های اولیه حدود ١٥ فیلم از میان بیش از ٢٠٠ فیلم کودک و نوجوان تولید و اکران شده در پس از انقلاب در نظرخواهی پیشتاز هستند و آرای اکثریت منتقدان را به خود اختصاص داده اند.

گودرزی در پایان متذکر شد: سعی مان این است که تا ۲ روز آینده کاندیداها را در بخش های مختلف معرفی کنیم و برترین های بخش های مختلف (بهترین فیلم های کودک و نوجوان، بهترین کارگردان و  بهترین فیلمنامه نویس و بهترین های بازیگری کودک و نوجوان) در اختتامیه جشنواره سی و یکم فیلم های کودکان و نوجوانان معرفی و جوایز ارزنده ای از سوی جشنواره به آنها اهدا خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.