سلبریتی بیسواد

کل اخبار:37

 • ترانه علیدوستی ۱۳۹۷-۰۶-۱۴ ۱۱:۰۷

  مسابقه سلبریتی‌ها در حمله به تلویزیون؛

  «ترانه علیدوستی» هم به جمع مهاجمان پیوست +عکس

  سینماپرس: «سلبریتی‌های دردسرسازی» مثل خانم علیدوستی با زدن رسانه ملی نفی رسانه و مرجعیت زدایی از آن در اذهان عمومی را دنبال می‌کنند.

 • سلبریتی‌ ها ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ ۲۱:۳۶

  نیاز به مشاور انسان‌شناسی برای سلبریتی‌ها

  سینماپرس: به نظر می‌رسد با توجه به حوادث اخیر از لیلای سریال «پدر» گرفته تا سلبریتی‌های فضای مجازی که از بازیگر در میان آن‌ها هست تا ورزشکار، نیازمند به نظام سازماندهی شده مشاوران انسان‌شناسی هستند تا درباره یک زندگی سالم و به دور از حاشیه و زندگی با یک هویت و شخصیت واحد انسانی به آن‌ها مشاوره دهند.

 • سلبریتی‌ها ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ ۱۴:۴۰

  سلبریتی‌ها تهدیدی جدی هستند؟

  سینماپرس: ستاره‌ای که رسانه ملی می‌سازد با ستاره‌ای که اینستاگرام تحویل ما می‌دهد تفاوت چندانی در ساده‌انگاری و سطحی‌بودن دغدغه‌های انسانی و اجتماعی ندارند. این تقدیر ماست که در دوران سادگی رسانه‌ها زندگی کنیم.

 • امیرمهدی ژوله ۱۳۹۷-۰۶-۱۰ ۲۲:۴۷

  شورش ژوله و دوستان با «حجم گوش» بازیگران زن!

  سینماپرس: بزرگترین مداح اصلاحات، با پولی که از سیما گرفت، وفاداری به جریان اصلاحات را فروخت و در سیمای ملی این جریان سیاسی را در قالب سریال پاورچین هجو کرد.

 • مهدی ژوله ۱۳۹۷-۰۶-۰۹ ۱۷:۲۷

  گزارشی از نویسنده ای که کارش به تمسخر حجاب رسیده است

  آقای ژوله! عدم نمایش حجم زنان رعایت عفاف است؛ نه سانسور!

  جوان آنلاین: سوالی که در ذهن مخاطب به وجود می آید این است که چرا حالا که دیگر نقطه‌ی اتصال ژوله به بودجه‌ی صداوسیما قطع شده است به فکر آگاه‌سازی مخاطب افتاده‌؟!

 • امیرمهدی ژوله ۱۳۹۷-۰۶-۰۶ ۱۱:۴۱

  چرا نویسنده «شب‌های برره» حجاب را مسخره می‌کند؟ / طنزپردازی که دنبال ترویج سبک زندگی غربی است

  سینماپرس: ماجرای طنزپردازی که برای خودنمایی هر محتوای نخ‌نمایی را در صفحه مجازی خود منتشر می‌کند تا شاید مسئولین رسانه ملی اجازه حضور دوباره او در تلویزیون را بدهند، خواندنی است.

 • هانیه توسلی ۱۳۹۷-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۳

  هانیه توسلی: حتی با یک لاک‌پشت هم می‌توان رابطه برقرار کرد

  سینماپرس: بررسی فرهنگ و سبک زندگی سلبریتی‌ها کمک شایانی به شناخت عمیقی از آن‌ها خواهد کرد. بسیاری از این سلبریتی‌ها اغلب اوقات خود را با سگ‌ها، گربه‌ها، عقاب‌ها، مارهایشان می‌گذارند و خستگی خود را با این حیوانات از تن به در می‌کنند. ‌