سید صادق موسوی

کل اخبار:156

 • نشست خبری سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران ۱۳۹۶-۰۷-۲۲ ۱۴:۳۹

  عکس/ نشست خبری سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

  سینماپرس : نشست خبری سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران صبح امروز بیست و دوم مهرماه در انجمن سینمای جوانان ایران با حضور سیدصادق موسوی مدیرعامل انجمن و دبیر جشنواره و آرش عباسی قائم مقام وی برگزار شد.

 • سید صادق موسوی* ۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۰۹:۵۰

  لاپوشانی ضعف مدیریتی با تشکر از دبیر جشنواره

  صندلی لرزان انجمن سینمای جوانان و مدیری که می خواهد نقش قهرمان را بازی کند!؟

  سینماپرس: مدیر عامل انجمن سینمای جوانان در حالی طی پیامی برای اضافه شدن سیمرغ فیلم کوتاه از دبیر جشنواره فجر تشکر کرد که دبیر جشنواره فجر حتی در نشست های هم اندیشی برای تصمیم گیری این بخش از حضور وی امتناع کرده و عملا این مدیر محبوب مدیر معزول سینمایی اجازه هیچ اظهارنظری در این خصوص پیدا نکرد و به نظر می رسد فقط قصد داشته با این پیام ضعف مدیریتی سازمان متبوعه اش را لاپوشانی کند و خود را در این اتفاق سهیم بداند.

 • سید صادق موسوی* ۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۱۵:۰۷

  اعتراف مدیر عامل انجمن سینمای جوان:

  کار کردن با پول دولت هنر نیست

  سینماپرس: سیدصادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوان که ادامه حیات مجموعه تحت امرش به بودجه دولت وابسته است و بدون آن قطعا تعطیل خواهد شد و خود وی نیز حقوق بگیر یک مجموعه دولتی است عنوان کرد: کار کردن با پول دولت هنر نیست.

 • آرم فجر ۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۳:۱۹

  بخش فیلم کوتاه به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر‎ اضافه شد

  سینماپرس: سیدصادق موسوی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران از بازگشت فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر بعد از هفت‌ سال، خبر داد.

 • سید صادق موسوی ۱۳۹۵-۱۰-۰۴ ۱۸:۰۴

  رزومه سازی برای فردی که با ایوبی به سینما آمد!

  سید صادق موسوی از «رئیس دفتری ایوبی» تا «رئیس هیأت مدیره و مدیرعاملی انجمن سینمای جوانان ایران» در کمتر از چهار سال

  سینماپرس: طی حکمی از سوی حجت الله ایوبی «رییس سازمان سینمایی»، سید صادق موسوی به عنوان «رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران» منصوب شد. این در حالی است که موسوی پیش از ورود ایوبی به سینما، سوابق سینمایی نداشت، ولی اکنون به مدد الطاف جناب رئیس سازمان، رزومه ای متعدد از مناسب سینمایی دارد.

 • لوراکس-پت پستچس-فروزن-سینما کوروش-من شرور2 ۱۳۹۳-۱۱-۰۶ ۱۱:۳۶

  گزارش سینماپرس از نمایش آثار خارجی ویدئویی

  حکایت سرگشتگی «میجر»ها در شبکه نمایش خانگی/ تاوان بلاتکلیفی سازمان سینمایی؛ بر دوش موسسات ویدئو رسانه!؟

  سینماپرس: رضا مرتضوی/ با توجه به نظر صریح رهبر معظم انقلاب در به مصلحت ندانستن خرید آثار از کمپانی های غربی با توجه به برخی تحریم ها و رفتارهای خصمانه آنان با مواضع نظام جمهوری اسلامی، اصرار بر این کار در بدنه مدیریتی سازمان سینمایی چه معنایی دارد که شاید به همین بهانه از واگذاری فیلم‌های «میجر» به موسسات ویدئویی جلوگیری نموده اند؟