سلبریتی‌ها

کل اخبار:419

 • سلبریتی‌ها ۱۳۹۸-۰۷-۱۷ ۱۸:۵۵

  سلبریتی در چه بستری رشد می‌کند؟

  سلبریتی‌ها خدایگان جهان امروز هستند/ حکومت باید ضوابط روشن و مشخصی برای سلبریتی‌ها تعیین کند

  سینماپرس: حکومت می‌تواند سلبریتی‌ها را جهت‌دهی کند. از محبوبیت سلبریتی‌هایی که ضوابطش را رعایت می‌کند در جهت مسائل مختلف استفاده کند و به آنها تریبون بدهد.

 • کلوپ همسران ۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۳:۴۹

  یکی از مصادیق بارز «نفوذ فرهنگی»:

  پدیده عجیب و رو به افزایش پخش صدای خوانندگان لس آنجلسی در فیلم های سینمایی و سکوت مسئولان!/ آیا وقت برخورد دستگاه‌های نظارتی با خاطیان نرسیده است؟

  سینماپرس: مدت طولانی است که بسیاری از دغدغه مندان و سینه سوختگان عرصه فرهنگ و هنر با انتقادات و اعتراضات جدی و گسترده شان نسبت به پدیده «نفوذ فرهنگی» خواهان رسیدگی جدی دستگاه های نظارتی، امنیتی و قضایی به این مقوله مهم هستند و مقام معظم رهبری نیز بارها در سخنرانی ها و فرمایشات شان نسبت به «جنگ نرم» «تهاجم فرهنگی» و... واکنش نشان داده و تأکید کرده اند که ما در این عرصه دچار «ولنگاری فرهنگی» شده ایم؛ اما گویا حتی رهنمودهای ارزشمند ایشان نیز برای مسئولان و سیاست گذاران عرصه فرهنگ و هنر بالاخص سینمای کشور اهمیتی ندارد و همین امر باعث شده تا ما روز به روز شاهد ولنگاری های بیشتر در سینما باشیم به نحوی که اینک پدیده عجیب و رو به افزایش پخش صدای خوانندگان لس آنجلسی در فیلم های سینمایی رو به فزونی گذاشته و برخی افراد قبح شکنی در این مورد به حد اعلا رسانده اند.

 • پولشویی در سینما ۱۳۹۸-۰۷-۰۵ ۱۸:۲۳

  اندر پول های مشکوک؛

  سلبریتی‌ها فرق حلال و حرام را نمی‌فهمند؟

  سینماپرس: آنهایی که با پول‌های مشکوک به سینما می‌آیند هم هرگز تمام نمی‌شوند؛ چرا که هنر جذاب و پر سروصدای سینما، اهداف و خواسته‌هایشان را تامین می‌کند.

 • سلبریتی‌ها ۱۳۹۸-۰۷-۰۱ ۱۸:۰۰

  وقتی بعضی از اهالی هنر نخود هر آش می شوند؛

  سلبریتی‌ها، پروژه انحراف افکار عمومی در انتخابات

  سینماپرس: این شبه سلبریتی در یک اقدام عجیب و انتحاری! مصیبت ماجرای خودسوزی سحر خدایاری را بالاتر از مصیبت سید الشهداء دانسته است!

 • آمبولانس ۱۳۹۸-۰۶-۱۲ ۲۰:۴۳

  معاون فنی و عملیات اورژانس کشور خبر داد:

  عاقبت جابجایی سلبریتی‌ها به وسیله آمبولانس

  سینماپرس: معاون فنی و عملیات اورژانس کشور درباره پیگیری ماجرای شرکت خصوصی جابجا کننده سلبریتی‌ها توسط آمبولانس توضیح داد.

 • گربه و سگ بازی سلبریتی ها ۱۳۹۸-۰۶-۰۱ ۱۸:۵۴

  به بهانه دفاع از حقوق حیوانات؛

  سگ کشی سلبریتی‌ها را به خط کرد!

  سینماپرس: به‌دنبال انتشار خبر اقدام پیمانکار شهرداری در کشتار سگ‌ها، حالا بهانه‌ای برای چهره‌ها فراهم شده تا به بهانه دفاع از حقوق حیوانات، آموزه‌های دینی را به چالش بکشانند.

 • سلبریتی‌ها ۱۳۹۸-۰۶-۰۱ ۱۶:۵۲

  باشگاه بازیگران میلیــــــــــاردی؛

  دستمزد بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر است؟

  سینماپرس: متاسفانه در نبود قانونی مدون در حوزه ورود و معرفی اسپانسر، رقم‌های نجومی به برخی بازیگران پرداخت شده که زمینه‌ساز فسادهای دیگری از جمله پولشویی در آن پروژه می‌شود.

 • عبدالله متولیان ۱۳۹۸-۰۵-۲۵ ۱۵:۳۳

  مولود نظام سرمایه‌داری؛

  سلبریتی‌ها و سبک زندگی ایرانی اسلامی

  سینماپرس: حقیقت این است که در کشور ما، سلبریتی‌ها عمدتاً نه‌تنها در خدمت مردم و آرمان‌ها و ارزش‌های ملی و دینی نیستند بلکه آشکارا در مسیر تخریب آن‌ها گام بر می‌دارند.

 • سلبریتی ها ۱۳۹۸-۰۵-۱۶ ۱۸:۴۶

  ترکمانچای سلبریتی‌ها و مزون‌های لباس؛

  هزینه‌ای که بابت تبلیغات به سلبریتی‌ها پرداخت می‌شود چقدر است؟

  سینماپرس: اینکه فلان بازیگر در چند روز حضور خود در جشنواره فجر، چندین دست لباس متفاوت می‌پوشد یا خواننده‌ای که لباس او طی دو سانس اجرای یک شب، با یکدیگر تفاوت دارد، دست و دلبازی یا سلیقه منحصربه فرد او را نمی‌رساند.

 • فضای مجازی-بازیگران-سلبریتی ۱۳۹۸-۰۵-۱۳ ۱۲:۲۹

  رسالت فراموش شده اهالی رسانه و پیامدهای فضای مجازی؛

  وقتی فضای مجازی جولانگاهی برای خودنمایی و مانیفست سیاسی و اجتماعی برخی افراد می شود!/ لزوم ورود نهادهای امنیتی و قضایی

  سینماپرس: چند سالی است که به واسطه گسترده تر شدن فضای مجازی، برخی هنرمندان و سلبریتی ها دیگر علاقه ای به حضور در رسانه های رسمی و قانونی و پاسخ به سوألات و انتقادات آن ها را ندارند و بخش کثیری از خبرهای اختصاصی فیلم‌ ها و اهالی سینما توسط این صفحات که طی یک سال اخیر رو به افزایش گذاشته اند اطلاع رسانی می‌شود؛ این اتفاق پیامدهای بسیار عجیبی دارد از جمله آنکه فضای مجازی را بدل به جولانگاهی برای خودنمایی و ارائه مانیفست سیاسی و اجتماعی برخی سلبریتی ها کرده که می تواند حتی برای امنیت عمومی کشور بسیار خطرآفرین باشد. از این رو احساس می شود نهادهای امنیتی و قضایی باید به وضعیت فضای مجازی ورود کرده و تدبیری برای فعالیت این افراد داشته باشند.

 • سلبریتی‌ها ۱۳۹۸-۰۵-۰۲ ۱۱:۲۲

  هنرجویان انقلابی در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه:

  سلبریتی‌ها علیه حجاب اعلان جنگ کرده اند برخورد کنید!

  سینماپرس: جمعی از هنرجویان انقلابی در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه، با بیان اینکه سلبریتی‌ها علیه حجاب و حیا اعلان جنگ کرده‌اند، خواهان برخورد قوه قضائیه با این دسته از افراد و رفع خلأ‌های قانونی در این زمینه شدند.

 • سلبریتی‌ها ۱۳۹۸-۰۴-۱۱ ۱۶:۴۷

  آیا نباید سلبریتی‌ها مدیریت ‌شوند؟

  سازمان سینمایی و خصوصاً صداوسیما در ستاره سازی چه نقشی دارند؟

  سینماپرس: تمام بازیگران قبل از آنکه ستاره بشوند باید یک قرار داد کاری با شرکت و کمپانی طرف مقابل خود ببندند که در آن تمام ابعاد حقوقی یک هنرمند که قرار است بزودی تبدیل یه یک ستاره جهانی شود روشن شود. موضوعی که جایش در سازمان‌ها ما خالی است.

 • اکبر سنگی ۱۳۹۸-۰۴-۱۱ ۱۲:۰۸

  اکبر سنگی:

  کمرنگ شدیم چون پول نمی‌دهیم نقش بگیریم

  سینماپرس: ما هنرپیشه‌ کارهای ارزشی، آرمانی و تاریخی هستم؛ کارهایی که دیگر امروز ساخته نمی‌شود؛ نسل ما هنرپیشه‌ای تربیت نکرده که بتوانند فضای سطحی و رفتار سفارشی، باند و گروه‌بازی را تحمل کنند.

 • سلبریتی‌ها ۱۳۹۸-۰۴-۰۷ ۱۲:۱۵

  رویه‌های فرهنگی عوام‌فریبانه؛

  ملیجک‌بازی سلبریتی‌ها برای پاسخ ندادن به نیازهای واقعی مردم است

  سینماپرس: یک روزنامه‌نگار همکار نشریات اصلاح‌طلب با انتقاد از عملکرد طیف متبوع خود می‌گوید کارکرد کنونی رسانه، نه آگاه کردن بلکه احمق کردن مردم است و این احمق کردن مستلزم وجود ملیجک‌ها و پاپت‌ها و سلبریتی‌هاست.

 • سلبریتی ها ۱۳۹۸-۰۴-۰۳ ۲۰:۱۰

  بازی جدید سلبریتی‌ها؛

  ازتَکرار تا بی‌حجابی

  سینماپرس: لیلی رشیدی نسبت به حواشی ایجاد شده در خصوص انتشار فیلم ستاره اسکندری در ترکیه در حمایت از این بازیگر در اینستاگرام عکس بدون حجابش را منتشر کرد.

 • اندر احوال سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر (۴) ۱۳۹۸-۰۳-۲۵ ۱۴:۲۸

  وقتی همه بیماریم!

  حکایت احوال ما و سلبریتی‌ها

  سینماپرس: دیگر نمی‌شود چهره‌های مشهور و محبوب را پشت پرده نگه داشت و همان طور که دیدگاه رسمی می‌خواهد برای مردم، معرفی کرد اما سهم مردم در این فضای پرتناقض چیست؟

 • فارسیجانی-اسلاملو-مهام-قهرمانی-سیدزاده-مسافرآستانه-بهمنی-سربخش-نیرومند-اکبری ۱۳۹۸-۰۳-۲۵ ۱۱:۰۳

  سینماگران از چالش «سلبریتی ها» می گویند؛

  از تأکید بر غرب زدگی مفرط در سینما تا انتقاد به وادادگی مدیران فرهنگی/ درخواست قاطبه سینماگران برای برخورد قاطع با «سلبریتی ها»

  سینماپرس: تعدادی از سینماگران و کارشناسان در پی انتقاد افکارعمومی از چالشی به نام «سلبریتی ها»، ضمن تأکید بر غرب زدگی مفرط در سینمای کشور، انتقاد جدی خود را نسبت به بی تفاوتی مسئولان فرهنگی در قبال اظهارنظرهای برخی هنرمندان ابراز داشتند و تأکید کردند قوه قضائیه باید برخوردی جدی و قاطع با همه سلبریتی ها داشته باشد و قانونی باید تدوین شود تا آن ها حق هیچ گونه اظهارنظری به غیر مسائل هنری را نداشته باشند.

 • محسن علی اکبری در نشست صمیمی هنرمندان سینمای دفاع مقدس ۱۳۹۸-۰۳-۱۹ ۱۰:۰۶

  چالشی به نام «سلبریتی ها»/۱۰

  علی اکبری: سلبریتی ها مسیر انقلاب اسلامی را به کلی فراموش کرده اند/ کسانی که شهرت و محبوبیت شان را مدیون نظام هستند باید به آن وفادار باشند

  سینماپرس: محسن علی اکبری تهیه کننده سینما و تلویزیون در پی انتقاد افکارعمومی از چالشی به نام «سلبریتی ها» گفت: سلبریتی ها مسیر انقلاب اسلامی را به کلی فراموش کرده اند، آن ها نمی توانند جای مردم تصمیم بگیرند و حکم دهند، حرکات آن ها شبیه حرکات و رفتار چهره های قبل از انقلاب اسلامی در سینما است، سلبریتی ها نباید در هر موضوعی وارد شوند و اظهارنظر نمایند.

 • پگاه آهنگرانی در نشست خبری فیلم سینمایی «سارا و آیدا» ۱۳۹۸-۰۳-۱۳ ۱۵:۲۸

  محسن یزدی نوشت:

  پیشنهاد متمدنانه کدخدایی، پاسخ قابل تامل خانم سلبریتی

  سینماپرس: سخنگوی شورای نگهبان، پگاه آهنگرانی، سلبریتی همیشه معترض را کاملا متمدنانه دعوت می کند تا ناظر انتخابات آینده باشد تا شاید بتواند از نزدیک و بدون واسطه پاسخ سوالاتش را درباره انتخابات ۸۸ بگیرد.

 • مراسم اکران فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم ۱۳۹۸-۰۳-۱۲ ۱۷:۴۳

  سرمایه‌گذاری که به لحاظ اقتصادی نقاط مبهمی دارد؛

  سلبریتی‌ها و سرمایه‌های مشکوک با هم هستند؟

  سینماپرس: «ما همه با هم هستیم» یکی از پرهزینه‌ترین آثار سینمایی سال‌های اخیر، برای اکران عید فطر آماده می‌شود.

 • مهناز افشار در مراسم هفتمین جشن انجمن منتقدان سینما ۱۳۹۸-۰۳-۱۱ ۱۴:۱۱

  پاسخ قاطع مهناز افشار به شایعه فرار از کشور؛

  وقتی سلبریتی مجرم طلبکار هم می‌شود+ عکس

  سینماپرس: مهناز افشار تاکید کرد که به خانه خود (ایران) بازخواهد گشت و شایعه فرارش از کشور، خیلی مضحک است.

 • محمدحسین نیرومند ۱۳۹۸-۰۳-۱۱ ۱۰:۴۴

  چالشی به نام «سلبریتی ها»/۹

  نیرومند: رسانه ملی و نشریات با حمایت بی دلیل، سلبریتی ها را نزد افکارعمومی بزرگ کرده اند/ سلبریتی ها نباید در حاشیه ای امن قرار گیرند

  سینماپرس: محمدحسین نیرومند مدیرعامل پیشین انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در پی انتقاد افکارعمومی از چالشی به نام «سلبریتی ها» گفت: متأسفانه سیستم فرهنگی کشور طی سالیان متمادی به افرادی که ظرفیت های لازم را نداشته اند بهای بسیار داده و باعث شده تا آن ها خود را مهم فرض کنند تا این افراد خود را در هر زمینه ای متخصص بدانند و در هر حوزه ای بدون دانش و مطالعه و سواد کافی اظهارنظر کنند که این اتفاق قطعا به نفع جامعه نیست.

 • شبکه های تلویزیون ۱۳۹۸-۰۳-۱۰ ۱۴:۳۱

  دستمزدهای نجومی برای چند دقیقه حضور؛

  برنامه‌سازی بر مبنای سلبریتی‌محوری چقدر می‌تواند تأثیرگذار باشد؟

  سینماپرس: تلویزیون باید دست به کار شود و هرچه زودتر تمهیدات ویژه‌ای را برای برنامه‌سازان درنظر بگیرد تا آنقدر مهمانان تلویزیونی برای تلویزیون "نرخ" تعیین نکنند و دستمزدهای نجومی برای چند دقیقه حضور در یک برنامه رد و بدل نشود.

 • پرچم اسرائیل ۱۳۹۸-۰۳-۱۰ ۰۹:۰۵

  در چهل سالگی انقلاب؛

  پروژه قبح زدایی از اسرائیل و تطهیر صهیونیست‌ها توسط سلبریتی‌ها+ عکس

  سینماپرس: پروژه قبح‌زدایی از رابطه ایران و اسرائیل توسط هنرمندان، چهره‌های سرشناس و مدیران وزارت ارشاد در سطوح مختلف دارای یک نظم و هارمونی است. آیا این پروژه در چهل سالگی انقلاب وارد فاز جدیدی شده است؟

 • علیرضا سربخش ۱۳۹۸-۰۳-۰۷ ۰۹:۴۱

  چالشی به نام «سلبریتی ها»/۸

  سربخش: مسئولان باید جلوی اظهارنظرهای غیرکارشناسی سلبریتی ها را بگیرند/ فضای مجازی به حال خود رها شده است!

  سینماپرس: علیرضا سربخش جانباز روشندل و کارشناس فرهنگی در پی انتقاد افکارعمومی از چالشی به نام «سلبریتی ها» گفت: مسئولان فرهنگی و قضایی باید جلوی اظهارنظرهای غیرکارشناسی سلبریتی ها را بگیرند و نگذارند که آن ها در جامعه به عنوان یک مرجع رسانه ای معرفی شوند.

 • اصغر فرهادی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۸ ۱۳۹۸-۰۳-۰۶ ۱۱:۱۲

  اندر احوالات یک جشنواره؛

  «کن» جشنواره سینمایی یا کازینوی هنرمندان؟

  سینماپرس: طی چند روز گذشته، گزارش‌ها و ارقام حیرت‌آوری از هزینه‌ها، سرگرمی‌ها و پول‌های کلانی منتشر شد که در حاشیه جشنواره کن جا به جا می‌شوند و در واقع پررنگ‌تر از متن فیلمیک و سینمایی آن هستند.

 • فیلیسیتی هافمن ۱۳۹۸-۰۳-۰۴ ۱۶:۵۶

  دنیای هالیوود

  قانونی که اشک سلبریتی‌ زن را درآورد!+ عکس

  سینماپرس: این بازیگر ۵۶ ساله در زمان گفتگو با قاضی گریه می‌کرد و نتوانست خونسردی خود را در طول دادرسی حفظ کند.

 • شهرام کرمی ۱۳۹۸-۰۳-۰۴ ۱۴:۳۶

  مدیر مرکز هنرهای نمایشی؛

  تشریح چارچوب قانونی نظارت بر محتوای آثار نمایشی

  سینماپرس: شهرام کرمی در خصوص چالش های امروز تئاتر و باند بازی های آن توضیح داد.

 • برنامه هفت-بهروز افخمی ۱۳۹۸-۰۳-۰۳ ۱۹:۲۶

  بهروز افخمی مطرح کرد:

  حضور سلبریتی‌ها در برنامه‌های گفتگومحور اتفاق غریبی است

  سینماپرس: بهروز افخمی کارگردان سینما و مجری برنامه سینمایی «هفت» اجرای سلبریتی‌ها در برنامه‌های غیرتخصصی تلویزیون را عجیب و باعث خدشه‌دار شدن اعتبار آن‌ها توصیف کرد.

 • سلبریتی‌ها در شبه افکنی در بحرانی شدن اوضاع سیل ۱۳۹۸-۰۲-۳۱ ۱۷:۵۵

  کارشناس رسانه گفت:

  سلبریتی‌ها نخستین کسانی هستند که در روزهای سخت به دشمن پناه می‌برند

  سینماپرس: سلبریتی‌ها در مقاطعی به گروه فشار تبدیل شده و همین افراد منجر به امضا شدن ترکمنچای و گلستان و ... می‌شوند؛ همان کسانی که تا کوچک‌ترین اتفاقی بیفتد، سریع به کشورهای دشمن پناهنده می‌شوند.