جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳

ادریس البا دشمن «سریع و خشمگین» می‌شود

ادریس البا

سینماپرس: هنرپیشه انگلیسی در اولین اسپین‌آف مجموعه «سریع و خشمگین» که در سال آینده میلادی روی پرده می رود، ایفای نقش خواهد کرد.

به گزارش سینماپرس به نقل از آسوشیتدپرس، در حالی که کمپانی یونیورسال از سال پیش اعلام کرد قصد دارد نخستین اسپین‌آف از دنیای «سریع و خشمگین» را با بازی دواین جانسون و جیسون استاتهام بسازد، اکنون از پیوستن ادریس البا به این فیلم خبر داده است.

در حالی که فیلمنامه این فیلم را کریس مورگان نویسنده «سریع و خشمگین» نوشته، ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺮﺑﯽ نیز به تازگی به جمع بازیگران این فیلم افزوده شده است.

از این فیلم هنوز با عنوان غیررسمی «هابز و شاو» یاد می‌شود که نام ۲ شخصیت اصلی آن یعنی مامور ویژه لوک هابز با نقش‌آفرینی دواین جانسون و دکارد شاو با بازی استاتهام است.

مذاکره با البا در مراحل نهایی است و او با پذیرش این نقش در کنار جیسون استاتهام و دواین جانسون جلوی دوربین می‌رود.

برای کارگردانی این فیلم دیوید لیچ کارگردان «دد پول ۲» انتخاب شده است.

شخصیت جانسون از قسمت پنجم به مجموعه «سریع و خشمگین» اضافه شد و استاتهام در فیلم هفتم به به این مجموعه پیوست.

کربی بازیگر سریال «تاج» نیز قرار است نقش یک مامور MI-۵ را به تصویر بکشد که در عین حال خواهر دکارد شاو هم هست.

این فیلم ۲۶ جولای ۲۰۱۹ اکران می‌شود.

البا پیشتر نیز با نقش منفی در فیلم‌ها ظاهر شده که در «فراتر از پیشتازان فضا» و نیز ایفای نقش شیرخان در «کتاب جنگل» از جمله آنها بود.

او سال ۲۰۱۷ را خیلی پرکار پشت سر گذاشت و در «برج تاریک»، «بازی مالی»، «ثور: رگناروک» و «کوهستان بین ما» جلوی دوربین رفت. «یاردی» از جدیدترین فیلم‌های وی بود که در جشنواره ساندنس دیده شد. بازی در سریالی کمدی برای نتفلیکس نیز از دیگر فعالیت‌های اخیر وی بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.