شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱

ساخت ادامه "لاک پشت‌های نینجا"

لاک پشت های نینجا

سینماپرس: "مایکل بی" کارگردان "تبدیل شوندگان" قرار است تهیه کنندگی یک پروژه سینمایی مبتنی بر مجموعه کتاب های مصور TMNT را بر عهده بگیرد.

به گزارش سینماپرس، سال ۲۰۰۷ کمپانی‌های وارنر و وینشتاین پس از حدود ۱۴ سال اقتباسی انیمیشنی از مجموعه TMNT که در ایران با عنوان «لاک پشت‌های نینجا» شناخته می‌شوند را به پرده سینماهای جهان فرستادند. از آن زمان تا کنون دو شرکت نیکلودیون و پارامونت وظیفه ساخت فیلم سینمایی از این مجموعه را بر عهده گرفتند و در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ دو اثر با بازی مگان فاکس را اکران کردند. حالا خبر رسیده که قرار است فیلم سینمایی سومی هم تولید شود. هر چند در این مقطع هنوز مشخص نیست که آیا این یک بازسازی است یا ادامه دو فیلم قبلی به حساب می آید.

مثل آثار سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶، مایکل بی کارگردان مجموعه «تبدیل شوندگان» (ترنسفورمرز) قرار است تهیه کنندگی این فیلم جدید را هم بر عهده گیرد. همین طور اندرو داج، فیلمنامه نویس «کلمات بد» هم متن آن را خواهد نوشت. نام کامل این مجموعه در کتاب های مصور و فیلم های قبلی «لاک پشت های نینجای جهش یافته نوجوان» است. اگرچه هنوز اعلام رسمی نشده اما ظاهر قرار است فیلم سوم با عنوان ساده «لاک پشت های نینجا» اکران شود. گفتنی است دو فیلم قبلی به ترتیب با بودجه های ۱۲۵ و ۱۳۵ میلیون دلاری توانستند ۴۹۳.۳ و ۲۴۵.۶ میلیون دلار را به ثبت برسانند که اگرچه چندان بد نیست اما برای یک فیلم بلاک باستر اتفاق ویژه ای هم به حساب نمی آید. شاید همین امر، خصوصا با توجه به فروش نسبتا ضعیف فیلم دوم باعث شده که پارامونت کمی در مورد ادامه مجموعه فکر کند و خبر فیلم بعدی را پس از دو سال نسبت به اکران فیلم دوم منتشر کند.

بدیهی است هنوز اطلاعاتی نسبت به تاریخ اکران، شروع فیلمبرداری، کارگردان، بازیگران و دیگر عوامل در دست نیست.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.