یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳

جزییات آلبوم جدید نامی محمدیان

 نامی محمدیان

سینماپرس: نامی محمدیان، خواننده موسیقی پاپ و مهدیه عرب، ترانه سرا توضیحاتی پیرامون آلبوم جدید این خواننده ارائه دادند.

به گزارش سینماپرس، نامی محمدیان خواننده موسیقی پاپ که این روزها در تدارک انتشار تازه ترین آلبوم موسیقی خود است با اشاره به نحوه همکاری خود با مهدیه عرب به عنوان ترانه سرای پروژه جدیدش گفت: من همواره تاکید زیادی در انتخاب حرفه‌ای‌ترین عوامل برای ساخت آلبوم‌ها و قطعاتم داشته ام. علت انتخاب خانم مهدیه عرب به‌عنوان ترانه‌سرای آلبوم جدیدم هم  قوت ترانه‌ها و همچنین دایره واژگانی وسیع وی به عنوان ترانه سراست که باعث این همکاری مشترک شد.

محمدیان افزود: ترانه‌سرایی که یک آلبوم را هدایت می‌کند باید بتواند به ترانه‌ها رنگ و سوژه بخشیده و فضاسازی‌های جدید ایجاد کند که  من با بررسی کارنامه هنری این ترانه سرا و شنیدن کارهای متنوع  خانم عرب متوجه قدرت او در این زمینه شدم.

مهدیه عرب شاعر و ترانه سرا نیز درباره حضورش در آلبوم جدید نامی محمدیان بیان کرد: کوشش ما برای آلبوم جدید این است تا ترانه‌ها دارای قصه‌ها و حال‌وهوایی متفاوت و تازه و درعین حال ساده و عمیق باشند. بعضی از ترانه‌ها با سوژه‌هایی نوشته می‌شوند که خواننده در اختیارم گذاشته است و من چون داستان‌نویس هم هستم بسیار این روال را دوست دارم و با آن راحتم. البته برخی دیگر هم ترانه‌هایی هستند که با حس‌وحال خودم سروده‌ام.

وی بیان کرد: تمام تلاشم را خواهم کرد که این آلبوم نقطه درخشانی در فعالیت‌های هنری من باشد. امسال این سومین آلبومی است که با اطمینان خواننده، تمام قطعاتش به من سپرده شده است و امیدوارم بتوانم جواب‌گوی این اعتماد باشم.

نامی محمدیان پیش از این آلبوم «پاییزی» را در بازار موسیقی منتشر کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.