چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹

ضبط «ساخت ایران ۲» ادامه دارد

«ساخت ایران ۲»

سینماپرس: کارگردان مجموعه «ساخت ایران ۲» با اشاره به اینکه تصویربرداری سریال ادامه دارد اعلام کرد در ابتدای فروردین به کشور چین سفر می کنند.

به گزارش سینماپرس، برزو نیک نژاد کارگردان سریال «ساخت ایران ۲» که این روزها در شبکه نمایش خانگی ساخته می شود درباره ویژگی های این مجموعه گفت: این مجموعه تفاوت زیادی با سریال هایم در تلویزیون دارد و با اینکه تجربه اولم در شبکه نمایش خانگی است ولی تلاش می کنم خروجی کار جذاب باشد.

وی ادامه داد: تاکنون سه سینمایی و چند سریال کار کرده ام و این سریال اثری بینابین سینما و سریال است. سرعت و زمان بندی در سریال های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی خیلی فرق دارد ولی اینجا سعی می کنیم لحظات مفرح و خوبی فراهم کنیم.

نیک نژاد با اشاره به نویسندگی این سریال اظهار کرد: امیر عربی فیلمنامه فصل دوم «ساخت ایران» را می نویسد و ما گاهی با هم گفتگوهایی هم داریم. اولین تجربه من با او در سریال «دردسرهای عظیم ۲» بود ولی او بیشتر سینمایی می نویسد.

وی اضافه کرد: ما سعی کردیم جذابیت های بصری را به این سریال اضافه کنیم و تلاش داریم این فصل از سری اول آن جذاب تر باشد. خود من هم سعی کردم از قابلیت های کمدی و طنز نه فقط در کلام بلکه شوخی های تصویری استفاده کنم. در این سریال بازیگران زیادی جلوی دوربین هستند و امیدوارم مردم از آن لذت ببرند.

وی درباره آخرین اتفاقات این سریال نیز بیان کرد: این روزها محمدرضا گلزار، امین حیایی، سحر دولتشاهی، سارا بهرامی، مهران احمدی و محسن کیایی جلوی دوربین هستند.

نیک نژاد درباره سفر به کشور دیگر برای ضبط سریال عنوان کرد: فعلا تصویربرداری سریال ادامه دارد و احتمالا اواخر اسفندماه چند روز استراحت خواهیم داشت تا اوایل فروردین به چین سفر کنیم.

فصل اول این سریال به کارگردانی محمدحسین لطیفی تولید شد.

*مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.