سه‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۲

ساخت ایران۲ به زودی کلید می‌خورد

محسن کیایی در نشست خبری فیلم سینمایی «چهارراه استانبول»

خبرگزاری میزان: بازیگر سینما و تلویزیون گفت: گروه تولید "ساخت ایران ۲" به کارگردانی برزو نیک نژاد و نویسندگی امیر عربی در روزهای آینده برای فیلمبرداری به خارج از کشور سفر می کنند.

محسن کیایی بازیگر و فیلمنامه نویس سینما و تلویزیون درباره آخرین روند نگارش سریال "خوشنام" گفت: ۸۰ درصد از نگارش متن سریال تلویزیونی "خوشنام" پشت سر گذاشته شده بود و در مراحل پایانی قرار داشت که به دلیل نداشتن بودجه نگارش آن متوقف شد.

کیایی به نوع کمدی حاکم در فیلم سینمایی "لونه زنبور" که قرار است به زودی اکران شود اشاره و اظهار کرد: نگارش فیلمنامه "لونه زنبور" و بازی در آن را نیز بر عهده داشته ام و با توجه به کمدی هایی که تا کنون ساخته شده می توان گفت در همان راستا است اما با ترکیب بازیگران و فضایی که در این فیلم و بازی ها حاکم است می توان گفت مخاطبان اثری جدید را شاهد خواهند بود.

بازیگر "چهارراه استانبول" ادامه داد: در این فیلم بازیگر مقابلم پژمان جمشیدی است که قبلا در تئاتر با او کار کرده بودم اما در سینما با هم کار نکرده بودیم.
 

لونه زنبور

وی درباره سریال شبکه نمایش خانگی "ساخت ایران ۲" نیز توضیح داد: گروه تولید "ساخت ایران ۲" به کارگردانی برزو نیک نژاد و نویسندگی امیر عربی در روزهای آینده برای فیلمبرداری به خارج از کشور سفر می کنند. علاوه بر من محمدرضا گلزار، امین حیایی، سحر دولتشاهی، سارا بهرامی و مهران احمدی در این مجموعه بازی می کنند و فیلمبرداری نیز تا خرداد ماه در ایران و خارج از کشور ادامه خواهد داشت.

وی درباره حادثه سقوط هواپیمای یاسوج خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ شاهد اتفاقات زیادی در کشور بودیم و اظهار همدردی توسط هموطنان و مسئولان انجام شد. امیدوارم خدا به خانواده های این عزیزان صبر دهد و دیگر شاهد این اتفاقات در کشور نباشیم.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.