سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۹

ادامه فروش اینترنتی مستند «قائم مقام»/۳۳۰ نوبت اکران در سراسر کشور

 درباره مستند «قائم‌مقام»

سینماپرس: با تداوم استقبال مخاطبان از فروش اینترنتی مستند «قائم مقام»، طی سه هفته حدود ۱۰ هزارنسخه از این مستند به فروش رفته است.

به گزارش سینماپرس، مستند «قائم‌مقام» که به تهیه کنندگی مهدی صفارهرندی و کارگردانی سیدعلی صدری‌نیا تولید شده، روایتی بدون سانسور از مبارزات پیش از انقلاب تا فوت آیت‌الله منتظری را شامل می‌شود و برای اولین بار به‌طور تفصیلی به فراز و فرود وی در نظام سیاسی ایران پرداخته است. دوران قائم‌مقامی آیت الله منتظری و سال‌های پس از عزل او، از مقاطعی است که به‌دلیل حساسیت‌های سیاسی فراوان کمتر به آن پرداخته شده است.

عوامل تولید مستند می‌گویند بسیاری از شخصیت‌های سیاسی یا درباره این مسئله حاضر به گفت‌وگو نیستند و یا به‌سختی حاضر به مصاحبه می‌شوند. از مصاحبه های آرشیوی و خاطرات مکتوب بسیاری دیگر از چهره‌های سیاسی هم در این مستند استفاده شده است.

در کمتر از ۲۰ روز بیش از ۱۰ هزار نسخه از این مستند به صورت اینترنتی از سایت سینمامارکت https://cinemamarket.ir خریداری شده است.

همچنین این مستند در بیش ۳۳۰ نوبت در سطح کشور از طریق شبکه اکرانت https://ekranet.ir  بطور عمومی به نمایش درآمده که در آن بیش از ۵۰ هزار نفر به تماشای این مستند نشستند.

آیت الله ری‌شهری، عمادالدین باقی، حجت‌الاسلام اژه‌ای، احمد منتظری، آیت الله رازینی، عزت‌الله مطهری و آیت الله گرامی از چهره‌هایی هستند که برای اولین بار مقابل دوربین «قائم‌مقام» قرارگرفته‌اند و درباره مرحوم منتظری سخن گفته‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.