دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴

انیمیشن «فیلشاه» صاحب سرمایه‌گذار جدید شد/ شراکت موسسه تصویر شهر در یک فیلم سینمایی!

فیلشاه

سینماپرس: موسسه تصویر شهر در پروژه انیمیشن سینمایی «فیلشاه» تازه ترین محصول گروه «هنر پویا» سرمایه گذاری کرد.

به گزارش سینماپرس، موسسه تصویر شهر که در پروژه انیمیشن سینمایی «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان سرمایه گذاری کرده دومین نهادی است که پس از بنیاد سینمایی فارابی در جمع سرمایه گذاران این انیمیشن سینمایی حضور خواهد داشت. این موسسه همچون بنیاد فارابی به میزان ۲۵ درصد در این پروژه سینمایی سرمایه گذاری کرده است.

انیمیشن سینمایی «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری، محصول جدید گروه «هنرپویا» است که با سرمایه گذاری گروه «هنر پویا» به عنوان یک کمپانی خصوصی، بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویر شهر در حال تولید است.

در توضیحات اولیه این انیمیشن آمده است: در جنگلی در آفریقا رییس گله فیل ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می ‌شود...

گروه «هنر پویا» اولین کنسرسیوم فرهنگی هنری در بخش خصوصی است که توسط موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوک افلاکیان با شعار «فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید» پایه گذاری شده و در اولین قدم نیز انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» را با همین شعار در سینماهای کشور عرضه کرد و توانست با فروش ۵ میلیارد تومانی عنوان سومین فیلم پربیننده سال ۹۴ را از آن خود سازد.

این گروه در تلاش است تا دومین انیمیشن سینمایی خود را با نام «فیلشاه» به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برساند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.