دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹

آخرین خبرها از «سد معبر» با حامد بهداد و باران کوثری/ فیلم قرائی به صداگذاری رسید

سد معبر

سینماپرس: فیلمبرداری فیلم سینمایی «سد معبر» به کارگردانی محسن قرایی به پایان رسیده و قرار است بعد از اتمام تدوین صداگذاری آن را حسین ابوالصدق انجام دهد.

به گزارش سینماپرس، تولید فیلم سینمایی «سد معبر» به کارگردانی محسن قرایی و نویسندگی سعید روستایی اواسط تیر ماه آغاز شد و تمامی مراحل فیلمبرداری در لوکیشن های تهران انجام شد. آخرین روز فیلمبرداری نیز با حضور بازیگرانی چون حامد بهداد و باران کوثری انجام شد.

بر پایه این گزارش این اثر سینمایی در حال حاضر در مرحله تدوین است که تدوین آن را نیز سپیده عبدالوهاب نیز انجام می‌دهد و تا به این لحظه 30 درصد از تدوین فیلم انجام شده است و اواخر مهرماه تدوین فیلم سینمایی «سد معبر» به پایان می‌رسد. هنوز مشخص نیست ساخت موسیقی این فیلم را چه کسی انجام خواهد داد دهد اما صداگذاری فیلم بر عهده حسین ابوالصدق است.

فیلم سینمایی «سد معبر» که به عنوان دومین تجربه کارگردانی محسن قرایی برای حضور در سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود، فضایی اجتماعی دارد. این فیلم داستان قاسم کارمند اداره سد معبر شهرداری را روایت می کند که در تلاش است وضعیتِ زندگیِ خود را بهبود ببخشد اما در این راه با نرگس همسرش اختلافِ نظر دارد، اما... .

محسن کیانی، نادر فلاح، نگار عابدی، اکبر رحمتی، آوا شریفی، علیرضا کمالی، گیتی قاسمی، حسام محمودی، مرتضی آقا حسینی، عرفان ناصری، امیر سفیری، بهرام سروری نژاد، علی میلانی، سجاد رحیمی، غلامعلی رضایی، فتح الله طاهری، رونیکا نعمت الله از دیگر بازیگران «سد معبر» هستند.

* فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.