دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۳

در گفتگو با سینماپرس عنوان شد

«روح» قدکچیان به صداگذاری رسید/ سازنده موسیقی متن بزودی معرفی می‌شود

کامران قدکچیان کارگردان فیلم دختر شاه پریون در نشست فیلم

سینماپرس: کامران قدکچیان کارگردان سینما صبح امروز گفت: فیلم سینمایی «روح» را در ژانر وحشت ساخته ام و این فیلم هم اکنون در مرحله صداگذاری توسط بهمن حیدری است.

وی  در گفتگو با خبرنگار سینماپرس در مورد فعالیت های اخیر خود اظهار داشت: اخیراً فیلمی به نام «روح» را در ژانر وحشت ساخته ام که فیلمبرداری آن تمام شده است. 

کارگردان «آواز تهران» در ادامه به مراحل فنی این فیلم اشاره کرد و افزود: تدوین این فیلم را خودم به اتمام رسانده ام و در حال حاضر بهمن حیدری مشغول صداگذاری این فیلم است ضمن اینکه او صدابرداری این فیلم را نیز برعهده داشته است.

قدکچیان تصریح کرد: در حال مذاکره با سازنده موسیقی این فیلم هستیم و تا دو هفته دیگر سازنده موسیقی این فیلم مشخص میشود. 

کارگردان «پس کوچه های شمرون» در ادامه افزود: فیلم سینمایی «روح» را با حمایت موسسه رسانه های تصویری ساختیم  که البته مهدی گلی زاده نیز به عنوان شریک تولید در کنار ما بود.

وی در ادامه به بازیگران این فیلم اشاره کرد و افزود:  میترا حجار، قربان نجفی ، کامبیز دیرباز، آشا محرابی  و ... در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

وی در پایان این گفتگو خاطرنشان کرد: یک طرح دیگر در ژانر اجتماعی نوشته ام و به وزارت ارشاد برای صدور پروانه ساخت ارسال کرده ام؛ منتظر هستم تا جواب آن بیاید تا در آینده بتوانیم آن را هم بسازم.

كامران قدكچيان متولد ۱۳۲۶ تهران است. وی فعاليت سينمايی را با دستياری كارگردان سال ۱۳۴۸ آغاز كرد. از ديگر فعاليت های او مي توان به نگارش نمايشنامه راديويی، تدوين، فيلمنامه نويسی، كارگردانی ، ساخت آنونس و... اشاره كرد.

۲۲ فیلم در کارنامه کامران قدکچیان به ثبت رسیده است که از جمله آنها می توان به «سوغات فرنگ» ، «دختر شاه پریون» و ... اشاره کرد. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.