شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۶

برای سال ۱۴۰۳؛

دور جدید از ثبت نام متقاضیان «کارگردانی فیلم اول سینمایی» آغاز می‌شود

شورای تأیید صلاحیت فیلم‌اولی‌ها

سینماپرس: دور جدید ثبت نام و درخواست متقاضیان کارگردانی فیلم اول سینمایی از دوشنبه ۷ خرداد در سامانه کارگردانان فیلم اولی در سایت بنیاد سینمایی فارابی آغاز می‌شود.

به گزارش سینماپرس، به منظور بررسی درخواست‌ های جدید متقاضیان کارگردانی فیلم اول سینمایی، سامانه ثبت درخواست و بررسی صلاحیت حرفه‌ای کارگردانان متقاضی ساخت نخستین فیلم بلند سینمایی از ساعت ۱۰‌صبح دوشنبه ۷ خرداد تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۳۱ خرداد سال جاری فعال خواهد بود.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت بنیاد سینمایی فارابی و یا درگاه ثبت درخواست بررسی صلاحیت حرفه‌ای کارگردانان فیلم اول به نشانی http://fcfaval.ir فرم ها و مستندات مورد نیاز (از جمله نمونه فیلم داستانی) خود را در سامانه مذکور ثبت و بارگذاری کنند.

زمان‌بندی اعلام شده برای ثبت درخواست ها قطعی است. متقاضیان توجه کنند ثبت نام و بارگذاری مدارک خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

شیوه نامه و مقررات شورای بررسی صلاحیت حرفه ای کارگردانان فیلم اول سینمایی در سال ۱۴۰۳ به انضمام مدارک مورد نیاز در سامانه مذکور در دسترس همه متقاضیان قرار دارد.

شورای بررسی صلاحیت حرفه ای کارگردان های فیلم اول سینمایی از سال ۱۴۰۱ با ابلاغ سازمان امور سینمایی و سمعی بصری زیر نظر بنیاد سینمایی فارابی آغاز به کار کرده است و امسال برای سومین دوره متوالی، درخواست‌های متقاضیان را بررسی و گواهینامه کارگردانی فیلم اول را صادر می‌کند. تعداد زیادی از کارگردان‌های فیلم اولی در چهل و یکمین و چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، از کارگردان‌های تایید شده در این شورای تخصصی هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.