چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۷

وزیر ارشاد مطرح کرد؛

بیش از ۳۰۰ هزار بلیط در جشنواره فیلم فجر فروش رفت

محمد مهدی اسماعیلی

سینماپرس: اسماعیلی امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران پیرامون فروش بلیط جشنواره صحبت کرد.

به گزارش سینماپرس، محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: اگر سینمای ما تولیدات محتوایی متناسب با ارزش‌های جامعه ایرانی و اسلامی داشته باشد مخاطبان بالایی دارد. جشنواره فیلم فجر امسال بعد از ۴۲ سال در نزدیک‌ترین جایگاه به تحقق آرمان‌های مردم ایران در حوزه سینما قرار گرفت.

وی ادامه داد: فیلم‌های این دوره از جشنواره باعث سرافرازی جامعه هنری و سینمایی کشور شد لذا از همه مشارکت کننده‌های نهادهای حاکمیتی و بخش خصوصی تشکر می‌کنم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر اینکه در تهران بیش از ۸۰ نوبت پخش فوق العاده داشتیم، بیان کرد: سیاست وزارت فرهنگ تربیت و معرفی استعدادهای برتر، شایسته، خلاق و متعهد در عرصه فیلم و هنر است.

اسماعیلی همچنین با بیان این مطلب که خودمان پیش بینی فروش ۲۸۵ هزار بلیط را داشتیم، گفت: بیش از ۳۰۰ هزار بلیط در جشنواره فیلم فجر فروش رفت. در کنار فروش این بلیط‌ها، یک سری بلیط‌ها را نیز دبیرخانه جشنواره در اختیار اهالی رسانه و هنر قرار داد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تأکید کرد: قصد داریم تفاهم‌نامه جامعی با دوستان خود در سازمان مالیات به امضا برسانیم که این دغدغه‌ها به طور کامل برطرف شود. فضای حمایتی دولت از محصولات و فعالیت‌های فرهنگی نباید آسیب ببینید البته عدالت مالیاتی سر جای خودش باید باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.