سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۹

دومین نمایشگاه ملی رسانه‌های صوت‌ و تصویر فراگیر ایران؛

۱۹ آذر آخرین فرصت ثبت‌نام و حضور در «رصتا» تعیین شد

دومین نمایشگاه ملی رسانه‌های صوت‌ و تصویر فراگیر ایران

سینماپرس: فعالان حوزه صوت‌ و تصویر فراگیر برای حضور در دومین نمایشگاه ملی «رصتا» تا ۱۹ آذر ماه فرصت دارند که با مراجعه به وب‌سایت ساترا ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

به گزارش سینماپرس، دومین نمایشگاه ملی رسانه‌های صوت‌ و تصویر فراگیر ایران (رصتا) با هدف حمایت و معرفی ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و هم‌افزایی رسانه‌های صوت‌ و تصویر فراگیر توسط ساترا با همکاری سازمان صدا و سیما برگزار می‌شود. سکوهای دارای مجوز، معاونت‌های تولیدی صدا و سیما، شرکت‌ها، بانک‌ها و موسسات علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه صوت‌ و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی و فعالان این عرصه در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

فعالان حوزه صوت و تصویر فراگیر، نمایش خانگی، اپراتورهای ارایه‌دهنده خدمات اینترنت و مراکز علاقه‌مند به حضور در این رویداد فرصت دارند تا ۱۹ آذر ماه برای ثبت‌نام به نشانی اینترنتی Satra.ir مراجعه کنند.

دومین نمایشگاه ملی «رصتا» از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲ با حضور سکوهای دارای مجوز از ساترا، اپراتورهای تلفن همراه و مراکز علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه صوت و تصویر فراگیر و نمایش خانگی در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.