شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰

با توجه به استقبال هنرمندان متقاضی؛

فرصت ثبت‌نام در «شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر» تمدید شد

افتتاحیه پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر

سینماپرس: فرصت ثبت‌نام در شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به دلیل افزوده شدن رشته‌های جدید از سوی دبیرخانه این رویداد هنری تمدید شد.

به گزارش سینماپرس، طبق اعلام دبیرخانه جشنواره شانزدهم، با توجه به استقبال هنرمندان متقاضی حضور در این رویداد هنری، به‌ویژه داوطلبان شرکت در بخش‌های جدیدی که امسال برای نخستین بار به ساختار جشنواره هنرهای تجسمی فجر افزود شده‌اند، مهلت ثبت‌نام در جشنواره با تصمیم دبیرکل این رویداد، به مدت ۷ روز تمدید و از شنبه ۱۸ آذر لغایت شنبه ۲۵ آذر (حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح) امتداد یافت.

شایان ذکر است که تمدید جشنواره طی چند سال اخیر مرسوم نبوده و تنها دلیل آن، تنوع و گستردگی رشته‌های حاضر در جشنواره شانزدهم و افزوده شدن بخش‌های جدیدی مانند طراحی فرهنگ‌محور، ناشران کتاب‌های تجسمی و تأکید بر رسانه‌های هنری جدید، بخش فیلم و... عنوان شده است.

طبق اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره شانزدهم، مهلت اعلام‌شده به هیچ عنوان افزایش نخواهد یافت و بلافاصله پس از بسته شدن سایت، جلسات بررسی و انتخاب آثار هنرمندان آغاز می‌شود.

شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به دبیرکلی امیر عبدالحسینی و با حضور چهره‌های شاخص هنرهای تجسمی، بهمن امسال در موزه هنرهای معاصر تهران، مراکز معتبر نمایشگاهی پایتخت و سایر استان‌ها برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.