شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۸

با حضور پیشکسوتان و اعضای صنف صداپیشگان، مدیران و فیلمسازان انیمیشن؛

سومین دورهمی «هم‌پیشه» برگزار شد

سومین دورهمی «هم‌پیشه»

سینماپرس: سومین دورهمی «هم‌پیشه» با حضور صداپیشگان، مدیران و فیلمسازان حوزه انیمیشن در عمارت کوشک بوستان گفتگو برگزار شد.

به گزارش سینماپرس، سومین «هم‌پیشه» با حضور پیشکسوتان و اعضای صنف صداپیشگان، مدیران و فیلمسازان انیمیشن و جمعی از هنرجویان و علاقمندان این حوزه در نگارستان شهر (عمارت کوشک بوستان گفتگو) برگزار شد.

در این مراسم کلیپ‌های دیدنی به یاد درگذشتگان دوبله ایران، پیشکسوتان عرصه دوبلاژ و انیمیشن‌های ساخته شده توسط فیلمسازان ایرانی به نمایش درآمد.

سعید مظفری، نصراله مدقالچی، محمد سرشار، محمدمهدی مشکوری، بهرام عظیمی، محمد خیراندیش، غلامرضا صادقی، مژگان عظیمی، حسن کاخی، الهام حاتمی، شراره حضرتی، سمیه رهنمون، مهدی منصوری، سعید خانی، بهزاد الماسی، نرگس آهازان، فائقه تبریزی، مسعود تقی‌پور، رضا سلطانی، پرستو عامری، راضیه فهیمی، حامد معبودی، علیرضا مهدوی، مینا مومنی، کسری نیک آذر، عرفان هنربخش و علیرضا وارسته از مهمانان این دوره‌ی هم‌پیشه بودند.

«هم‌پیشه» به مدیریت مریم پیرکاری و با حمایت موسسه تصویر شهر است که با هدف کشف و حمایت از استعدادهای جوان با حضور صنف‌های مختلف سینمایی برگزار می‌شود و در این دورهمی‌ها، دانشجویان علاقمند می‌توانند از تجربیات پیشکسوتان صنوف مختلف سینما بهره برده و برای ورود به این عرصه استعدادهای خود را به نمایش بگذارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.