شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹

به کارگردانی «علی بهادر»؛

«بهترین تابستان من» پس از سال‌ها مهجوریت به تلویزیون بازمی‌گردد

سریال «بهترین تابستان من»

سینماپرس: مجموعه نمایشی «بهترین تابستان من» با درونمایه طنز و محوریت دفاع مقدس از یکشنبه ۲۶ شهریور روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماپرس، «بهترین تابستان من» یکی از مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک در سال ۱۳۷۵ به کارگردانی علی بهادر بود که با توجه به مناسبت ایام دفاع مقدس از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این مجموعه از زاویه‌ای متفاوت و شاد، علاقه نوجوانان به حضور در جبهه‌ را به تصویر می‌کشد. یک نوجوان یزدی به نام سعید که عاشق حضور در جبهه است سعی می‌کند برای رفتن به جبهه راهی پیدا کند. بعد از اعزام او را در بخش تدارکات پشت جبهه می‌برند اما اصرار او برای حضور در خط مقدم اتفاقات جالبی را برایش رقم می‌زند که باعث می‌شود بهترین تابستان عمرش را تجربه کند.

در این مجموعه هنرمندانی همچون: علیرضا اسحاقی، سیدجواد هاشمی، مهدی صباغی، حسین خانی‌بیک، فاطمه طاهری، اسرافیل علمداری و بازیگر نوجوان علی صادقی در نقش سعید هنرنمایی کرده‌اند.

مجموعه «بهترین تابستان من» به تهیه‌کنندگی حمیدرضا عاملی ساوجی و نویسندگی علیرضا اسحاقی با توجه به حلول ماه ربیع‌الاول و نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس با موضوع دفاع مقدس و درونمایه طنز از یکشنبه ۲۶ شهریور هرروز بجز جمعه‌ها ساعت ۱۷:۲۰ پخش خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.