پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۰

در شرایط انفعال و بی‌برنامگی مدیران فرهنگی کشور؛

«خانه سینما» رمز تداوم «فتنه» را خواند/شاه‌نشینان برای «جشنواره‌های فجر» رسما شاخ و شانه کشیدند!

نشست خبری مدیر عامل و رئیس هیات مدیره خانه سینما

سینماپرس: خانه سینما در روزهای اخیر نسبت به سبک و سیاق چندماه اخیر و شاخ و شانه کشی خود تجدید نظر کرده و شیب نسبتا تندی را برای وارد شدن به مرحله رویارویی برگزیده است. شیبی که حالا به بهانه احکام قضایی صادر شده، قبلیه حاکم بر این مجموعه را محیا ساخته تا با ادبیاتی توهین آمیز به تهدید حاکمیت فرهنگی کشور روی آوردند.

به گزارش سینماپرس، در این بیانیه تهدیدآمیز که به بهانه صدور حکم قضایی برای «سعید روستایی» به عنوان یکی از شرکا و مالکان فیلم «برادران لیلا» تنظیم شده، آمده است:

ظاهرا مسابقه صدور احکام توهین آمیز که همزمان وهن خود قوه قضاییه است وارد مرحله جدیدتری شده است. دانستن اینکه در پشت صحنه این احکام چه می‌گذرد مستلزم داشتن اطلاعات بیشتری است که فعلا از عهده ما برنمی‌آید ولی اینکه در خصوص همکارانمان چنین احکامی صادر می‌شود برایمان مهم است.

خطاب به مسئولین مرتبط اعلام می‌کنیم اگر گمان می‌کنید با صدور چنین احکام تحقیرآمیزی به حل مشکلات، نزدیک شدن دل‌ها، ایجاد نشاط و امید و تقویت امنیت ملی کمک می‌کنید این گوی و این میدان، تا بحال موفق نبودید و از این پس هم همینطور خواهد بود. ضمن آنکه رویدادهای مورد علاقه‌تان هم درپیش است و جامعه هنری کشور هم هوشمندانه نظاره گر و فعال خواهند بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.