چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۱

عنایت بخشی:

سعی می‌کنم حرفم را در رفتارم و کارهایی که می‌کنم نشان دهم/علاقه ای به اظهار نظر شتاب‌زده در فضای مجازی نداشته و ندارم

عنایت بخشی در اختتامیه نخستین جشنواره تولیدات تلویزیونی جام جم

سینماپرس: عنایت بخشی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: هیچ وقت به فضای مجازی نیامده و نمی آیم، از هیاهو و حاشیه‌های آن خوشم نمی آید، سعی می‌کنم حرفم را در رفتارم و کارهایی که می‌کنم نشان دهم و علاقه ای به اظهار نظر شتاب‌زده در فضای مجازی نداشته و ندارم.

به گزارش سینماپرس، عنایت بخشی در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مدتی است که در مشهد مقدس مسافر هستم، از پیش از ایام شهادت امام رضا (ع) به این شهر آمده ام و فعلا هم به دنبال بازگشت به تهران نیستم.

پیشنهادات دندان‌گیری برای بازیگری وجود ندارد

بخشی در همین راستا ادامه داد: پیشنهاداتی برای بازیگری داشته‌ام اما شرایط طوری نیست که بتوانم به حضور در آنها فکر کنم، به همین دلیل فعلا در پروژه خاصی فعال نیستم. به طور کلی هم پیشنهادات کمرنگ و کم رمق شده و آنچنان شوقی برای حضور برای من ایجاد نمی کند.

بخشی با اشاره به ارادت همیشگی خود به اهل بیت (ع) اضافه کرد: ما هر چه داریم از اهل بیت (ع) است و من همیشه و به هر نحوی ارادت خودم به ایشان را اعلام کرده ام، اینکه بتوانم در کشور خودم به زیارت یکی از امامان شیعیان بیایم همواره برایم افتخاری بزرگ است.

بخشی: از اظهارنظر شتاب‌زده در فضای مجازی دوری می‌کنم

این بازیگر پیشکسوت درباره اظهارنظر در فضای مجازی توسط بازیگران خاطرنشان کرد: هیچ وقت به فضای مجازی نیامده و نمی آیم، از هیاهو و حاشیه‌های آن خوشم نمی آید، سعی می‌کنم حرفم را در رفتارم و کارهایی که می‌کنم نشان دهم و علاقه ای به اظهار نظر شتاب‌زده در فضای مجازی نداشته و ندارم و از آن دوری می‌کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.