جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸

محرمانه‌سازی از یک اطلاع رسانی پیش پا افتاده؛

معاون فارابی: اسامی نهایی اعضای کمیته انتخاب همزمان با معرفی فیلم انتخابی به آکادمی اسکار اعلام خواهد شد!

جایزه اسکار

سینماپرس: در شرایطی که همه ساله اعضای هیات انتخاب نماینده سینمای ایران به اسکار اطلاع رسانی عمومی می شد؛ امسال سازمان سینمایی به شیوه محرمانه سازی کاذب روی آورده و از این جهت معاون بین الملل و توسعه بازار خارجی فارابی رسما اعلام نموده: اسامی نهایی اعضای کمیته انتخاب هم همانند قبل همزمان با معرفی فیلم انتخابی به آکادمی اسکار اعلام خواهد شد!

به گزارش سینماپرس، معاون بین الملل و توسعه بازار خارجی بنیاد سینمایی فارابی از اعلام اسامی کمیته انتخاب نماینده ایران به آکادمی اسکار در موعد مقرر خبر داد.

معاون بین الملل بنیاد سینمایی فارابی با اعلام اینکه لیست افراد برای حضور در کمیته انتخاب نماینده ایران در موعد مقرر به آکادمی اسکار معرفی شده است، عنوان کرد: با تعامل خوبی که با خانه سینما شکل گرفت، فارابی اعضای پیشنهادی را در موعد قانونی تعیین شده به آکادمی اسکار اعلام کرده است.

وی افزود: کارها مطابق جدول زمانبندی اسکار پیش خواهد رفت و اسامی منتشر شده در برخی از رسانه‌ها صرفاً گمانه زنی‌های رسانه‌ای است و تا تائید نهایی اسامی از سوی آکادمی اسکار همچنان نمی‌توان از لیست اعلامی به عنوان اعضای قطعی کمیته نام برد.

براساس این خبر، معاون بین الملل و توسعه بازار خارجی فارابی تأکید کرد: اسامی نهایی اعضای کمیته انتخاب هم همانند قبل همزمان با معرفی فیلم انتخابی به آکادمی اسکار اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.