سه‌شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳

پرویز فلاحی پور:

وقتی بازیگری در سینما به تعداد محدودی خلاصه می شود نمیتوان انتظار پیشنهاد چندانی داشت

پرویز فلاحی پور

سینماپرس: پرویز فلاحی پور بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: نقشم در آزادی مشروط مثبت است، شاید مخاطب در ظاهر با نقشی مشابه با آثار قبلی من روبرو شود اما کاراکتر در زیرلایه ها و ریزه کاری‌ها تفاوت‌های بسیاری دارد. این نقش از جمله نقشهایی است که ایفای آن برایم لذتبخش است.

به گزارش سینماپرس، پرویز فلاحی پور در گفت‌وگو با میزان، پیرامون حضورش در سریال «آزادی مشروط» گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «آزادی مشروط» به کارگردانی «مسعود ده نمکی» هستم که از حدود دو ماه پیش جلوی دوربین رفته و همچنان فیلمبرداری آن ادامه دارد.

وی درباره تجربه همکاری با مسعود ده نمکی اضافه کرد: ده نمکی کارگردان کاربلدی است، جو خوبی در پشت صحنه ایجاد کرده و به طور معمول در روند تولید و فیلمبرداری رابطه خوبی با عوامل ایجاد می کند، این رابطه خوب باعث شده تا پشت صحنه آرام و حرفه‌ای را تجربه کنیم.

فیلمنامه نقطه قوت اصلی «آزادی مشروط» است

فلاحی پور در همین رابطه ادامه داد: یکی از نقاط قوت سریال «آزادی مشروط» فیلمنامه آن است، فیلمنامه توانسته به خوبی قصه را پیش ببرد و در این مسیر کاراکترهای بسیار خوبی را به داستان اضافه کرده است، روایتی از روزهای سخت کرونا که مثل همیشه لحن نقادانه ده نمکی را به همراه دارد.

بازیگر سریال «آزادی مشروط» درباره نقش خود در این سریال تاکید کرد: نقشم در آزادی مشروط مثبت است، شاید مخاطب در ظاهر با نقشی مشابه با آثار قبلی من روبرو شود اما کاراکتر در زیرلایه ها و ریزه کاری‌ها تفاوت‌های بسیاری دارد. این نقش از جمله نقشهایی است که ایفای آن برایم لذتبخش است.

وی درباره داستان سریال آزادی مشروط افزود: از نظر من پرداختن به کادر درمان و همچنین گروه هایی که در دوران کرونا برای مهار این بیماری مهلک هم قسم شدند یکی از واجبات است، زیرا شاید مردم از نزدیک ندانند که این افراد در این دوران چه سختی‌ها و زحماتی را متحمل شدند، به نظر من آزادی مشروط می تواند بخشی از این رشادت‌ها را به خوبی به نمایش بگذارد.

فلاحی پور: پرداختن به مشکلات کادر درمان تمرکز اصلی سریال ده نمکی است

فلاحی پور در همین رابطه ادامه داد: طبیعتا هر برهه ای از زمان بنا به رویدادها و وقایع تولیدات خاص خود را می طلبد. پس وقتی ما در کشورمان و در جهان دو سه سال کرونا را تحمل کردیم، طبیعی و درست است که کارگردانان به موضوع کرونا بپردازند.

فلاحی پور درباره حضور کمرنگ خود در سینما خاطرنشان کرد: غیبت من در سینما و صحبت درباره آن تکراری است، اگر پیشنهاد باشد و آن پیشنهاد خوب باشد من هم بدم نمی آید در سینما حضور داشته باشم. اما وقتی بازیگری در سینما به تعداد محدودی خلاصه می شود نمیتوان انتظار پیشنهاد چندانی داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.