دوشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸

به کارگردانی «فرنوش عابدی»؛

«سمپاش» به جشنواره گردی می‌رود

انیمیشن «سمپاش»

سینماپرس: انیمیشن ۱۰ دقیقه‌ای «سمپاش» به نویسندگی و کارگردانی فرنوش عابدی در شش جشنواره بین‌المللی به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سینماپرس، حضور بین‌المللی «سمپاش» از اوایل سپتامبر ۲۰۲۲ برابر با اواسط شهریور ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و قرار است در جشنواره‌هایی چون Wildsound کشور کانادا ۱۹ شهریور، جشنواره بین‌المللی فیلم پراگ کشور چک ۲۶ و ۲۷ شهریور، جشنواره بین‌المللی Wasteland کشور آمریکا ۳۱ شهریور تا ۲ مهر، بزرگترین جشنواره انیمیشن دانمارک با نام Viborg ۴ تا ۹ مهر و نیز جشنواره سینه فست تورونیو کشور ایتالیا ۵ تا ۱۳ مهر و جشنواره بین‌المللی پیجن کشور ایسلند ۲۱ تا ۲۴ مهر به نمایش درآید.

این اثر با تکنیک سه بعدی (۳D) ساخته شده و در خلاصه داستان آن آمده است: در ویرانشهری در آینده‌ای نامعلوم ارتشی بنام سمپاش‌ها بر شهر حکومت می‌کنند که رویش هرگونه گل و روییدنی ممنوع است. یکی از سربازان به‌واسطه پسرکی با گروهی که به‌طور پنهانی از گیاهان مراقبت می‌کند، آشنا می‌شود.

عوامل «سمپاش» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: فرنوش عابدی، تهیه‌کننده: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مجری طرح: محمدرضا کریمی صارمی، تولید شده در استودیو هنری نگاتیو، کارگردان هنری: فرنوش عابدی، طراح کارکتر: محسن عبدالعلی، دستیار کارگردان: نگاه فردیار، انیماتور: فرنوش عابدی و پگاه فردیار، صدا و موسیقی: سروش عابدی، تدوین: رضا اسلامی و فرنوش عابدی، نور، رندر و کامپوزیت: فریدون بروجی، بک گراوند آرتیست: محمدرضا حمیدی-محسن عبدالعلی.

همچنین در آستانه حضور انیمیشن «سمپاش» در جشنواره‌های بین‌المللی از پوستر این پویانمایی نیز رونمایی شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.