یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳

روز دوشنبه ۳۰ خرداد؛

هفتمین جلسه «پاتوق فیلم کوتاه» برگزار می‌شود

هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه

سینماپرس: فیلم‌های کوتاه «بی‌ریختی»، «پرتاب ناگهانی یک فیل»، «ضد ضربه» و «جای خالی» در هفتمین جلسه از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، اکران، تحلیل و نقد می‌شوند.

به گزارش سینماپرس، هفتمین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه روز دوشنبه ۳۰ خردادماه با نمایش ۴ فیلم کوتاه برگزار می‌شود.

در هفتمین جلسه از فصل هفتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه «بی‌ریختی» به‌نویسندگی و کارگردانی محمد رحمتی، «پرتاب ناگهانی یک فیل» به‌کارگردانی نازنین چیت‌ساز، «ضد ضربه» به‌نویسندگی و کارگردانی عادل تبریزی و انیمیشن کوتاه «جای خالی» به‌نویسندگی وکارگردانی هدیه عطائیان به نمایش درخواهند آمد.

در این رویداد سیدامیر جاوید منتقد سینما به‌عنوان کارشناس ویژه جلسه هفتم، پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌های به نمایش درآمده به گفتگو می‌نشیند و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار خواهد داد.

اجرای این برنامه را مصطفی ساجدی بر عهده دارد.

فیلم کوتاه «بی‌ریختی» به‌نویسندگی و کارگردانی محمد رحمتی در ژانر «جنایی-پلیسی» و با بازی مهدی حسینی‌نیا، به‌تهیه‌کنندگی مشترک سمانه بهزادپور و میلاد کفایی ساخته شده است.

نازنین چیت‌ساز «پرتاب ناگهانی یک فیل» را در ژانر «ملودرام» کارگردانی کرده، این اثر نوشته مشترک حسن حبیب‌زاده و نازنین چیت‌ساز به‌تهیه‌کنندگی حسن حبیب‌زاده در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر تهران ساخته شده است.

«ضد ضربه» در گونه طنز اجتماعی به‌نویسندگی و کارگردانی عادل تبریزی، توسط عادل تبریزی و میلاد طاری تهیه شده است.

نویسندگی و کارگردانی انیمیشن کوتاه «جای خالی» را نیز هدیه عطائیان در ژانر ملودرام برعهده داشته و این اثر توسط انجمن سینمای جوانان اهواز تهیه شده است.

هفتمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه دوشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۵ در پردیس سینمایی چارسو، سالن شماره ۶ برگزار می‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود.

حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.