یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱

با حضور سعید قطبی‌زاده؛

چهارمین جلسه نقد و بررسی در آثار هفتمین پاتوق فیلم کوتاه برگزار می‌شود

هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه

سینماپرس: فیلم‌های کوتاه «هُلو»، «دوآل‌پا»، «کبود» و «خولانه وه» در چهارمین جلسه از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، اکران، تحلیل و نقد می‌شوند.

به گزارش سینماپرس، چهارمین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران، روز دوشنبه ۹ خردادماه، با نمایش ۴ فیلم کوتاه برگزار می‌شود.

در چهارمین جلسه از فصل هفتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود. فیلم‌های‌ کوتاه داستانی «هُلو» به‌ کارگردانی مهدی حسین‌خانی، «دوآل‌پا» به‌ کارگردانی محمدرضا مرادی، «کبود» به‌ کارگردانی علی توکلی و انیمیشن کوتاه «خولانه وه» به‌ کارگردانی هژیر اسعدی به نمایش درخواهند آمد.

در این رویداد سعید قطبی‌زاده، منتقد سینما به‌ عنوان کارشناس ویژه جلسه چهام، پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌های به نمایش درآمده به گفتگو نشسته و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار خواهد داد. اجرای این برنامه را مصطفی ساجدی برعهده دارد.

فیلم کوتاه «هُلو» به‌ نویسندگی و کارگردانی مهدی حسین‌خانی و به‌ تهیه‌کنندگی بهنام حسین‌خانی در حوزه درام اجتماعی ساخته شده است.

محمدرضا مرادی «دوآل‌پا» را در حوزه ماورایی – وحشت نویسندگی و کارگردانی کرده است. این اثر اقتباسی از «هزار و یک شب» و «سفرهای سندباد» بوده و به‌ تهیه‌کنندگی محمدرضا مرادی در انجمن سینمای جوانان اراک ساخته شده است.

«کبود» به‌ نویسندگی و کارگردانی علی توکلی و تهیه‌کنندگی فواد جاودان و سعید نجاتی، فیلمی ملودرام و از تولیدات دفتر تهران انجمن سینمای جوانان ایران است.

‌نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی انیمیشن کوتاه «خولانه وه» را نیز هژیر اسعدی برعهده داشته و این اثر توسط انجمن سینمای جوانان سنندج و BEFir Production تهیه شده است.

چهارمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌ ۹ خردادماه ساعت ۱۵ در پردیس سینمایی چارسو، سالن شماره ۶ برگزار می‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود.

حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.