چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷

با اعلام دبیر جشنواره دوازدهم؛

«جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران» در خردادماه و به صورت حضوری برگزار می‌شود

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

سینماپرس: دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از برگزاری حضوری این دوره از جشنواره همزمان با کاهش شیوع کرونا خبر داد.

به گزارش سینماپرس، محمدرضا کریمی‌صارمی دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران گفت: دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران قرار است به‌صورت حضوری در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تهران برگزار شود.

وی مطرح کرد: دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران پیش از این قرار بود با کمرنگ شدن کرونا از ۱۵ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ برگزار شود که با گسترش دوباره آن، این اتفاق میسر نشد اما خوشبختانه با کاهش موج ابتلا به ویروس کرونا این دوره از جشنواره در روزهای ۸ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ به صورت حضوری برگزار می‌شود.

دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران در پایان عنوان کرد: حضور ۸۵ کشور جهان، بیش از ۱۵۰۰ عنوان فیلم، داوری هفت بخش جشنواره، چاپ کاتالوگ و کتاب‌های تخصصی، برگزاری ۲۰ نشست در کنار بیش از ۲۵۰ نوبت نمایش، طی پنج روز و حضور ۳۰ شرکت معتبر پویانمایی بخشی از برنامه‌های آماده شده در این رویداد است.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران به دبیری محمدرضا کریمی‌صارمی ۸ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.