سه‌شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۵

در نشست مشترک نمایندگان وزارت ارشاد و وزارت آموزش و پرورش مطرح شد؛

اعلام آمادگی «معاونت امور هنری وزارت ارشاد» برای اجرای طرح «هر دانش آموز یک هنر»

سبک زندگی؛ انقلاب اسلامی؛ نفوذ فرهنگی

سینماپرس: محمود سالاری معاون امور هنری وزیر ارشاد در نشست مشترک نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش از اعلام آمادگی برای اجرای طرح هر دانش آموز یک هنر خبر داد.

به گزارش سینماپرس، نشست مشترک نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش با حضور محمود سالاری معاون امور هنری وزیر ارشاد و محمدمهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه در دفتر معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

در این جلسه، همکاری‌های مشترک ۲ وزارتخانه، تقویت روابط همکاری در توسعه هنرستان‌های هنرهای زیبای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزایش ظرفیت رشته‌های هنری و توسعه آموزش‌های مهارتی و نیز بروز رسانی تفاهم نامه‌های جدید همکاری بین ۲ وزارتخانه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این نشست محمود سالاری معاون امور هنری با اشاره به اولویت مهم آموزش هنر در برنامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تمرکز بر توسعه هنرستان های هنرهای زیبا و تربیت هنرمندان متعهد، طرح هر دانش آموز یک هنر را پیشنهاد و برای اجرای آن با همکاری وزارت آموزش و پرورش اعلام آمادگی نمود.

همچنین محمد مهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ضمن تأکید بر اهمیت همکاری ها با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همکاری های ۲ وزارتخانه در حد بسیار مطلوبی است که نمود آن در توسعه هنرستان های هنرهای زیبا، مهارت آموزی حوزه فرهنگ و هنر و طرح ایران مهارت است.

در این دیدار سید مصطفی آذرکیش مدیرکل دفتر فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش وپرورش و علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.