یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵

در پی تصمیم جدید سازمان سینمایی؛

موسسه هنروتجربه اطلاعیه‌ای منتشر کرد

هنر و تجربه

سینماپرس: موسسه هنر و تجربه در پی تصمیم جدید سازمان سینمایی مبنی بر تغییر رویکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از فیلم‌های هنری و تجربی اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش سینماپرس، در پی اعلام محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی مبنی بر تغییر رویکرد وزارت ارشاد در حمایت از فیلم‌های هنری و تجربی و همچنین اظهارنظر درباره نحوه حمایتی که پیش از این دولت‌ها از موسسه هنر و تجربه سینمای ایرانیان به عنوان متولی اکران فیلم های مستند، کوتاه، انیمیشن و هنری و تجربی در حوزه بلند داستانی داشته اند و همچنین تغییر رویکرد در این دولت، موسسه هنر و تجربه نیز در اطلاعیه ای از هشت سال یاری فرهیختگان کشور به ویژه در حوزه سینما تشکر کرده و امید دارد در آینده نزدیک با توانی بیشتر خدمات خود را به این بخش تاثیرگذار سینمای ایران ارایه دهد.

متن اطلاعیه بدین شرح است:

«به نام خدا
هشت سال از آغاز فعالیت سینمای هنر و تجربه گذشت و افتخار داشتیم میزبان هزاران سینماگر عزیز و نمایش صدها فیلم سینمایی، مستند، کوتاه و انیمیشن باشیم!
و شاهد یک تجربه منحصربفرد با همت همه سینمای ایران که توانست تجربه موفقیت آمیزی باشد از نمایش فیلم هایی که هیچگاه تا آن زمان رنگ پرده سینما را ندیده بودند!

حال که فرصت خدمت به سینمای اندیشمند و مستقل براساس خواست ریاست محترم سازمان سینمایی کشور به مجموعه دیگری واگذار شده است بر خود لازم می دانیم از همراهی تمامی سینماگران و سینماداران شریف سینمای ایران بابت همراهی های این سالیان با این موسسه سپاسگزاری کنیم و از خداوند منان خواستار توسعه و گسترش سینمای هنری و تجربی در تمام ابعاد در شاکله سینمای ایران هستیم.

امید است در آینده نزدیک و توانی بیشتر و روزآمدتر بار دیگر فرصت خدمتگزاری به فیلمسازان جریان هنر و تجربه برایمان فراهم شود.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.