شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸

سخنگوی شورای صنفی نمایش مطرح کرد؛

فرصت پنج روزه برای تحویل نسخه نهایی ۴ فیلم باقی مانده از سبد «اکران نوروزی»/جایگزینی فیلم‌های رزو در صورت عدم تحویل!

سالن سینما

سینماپرس: شورای صنفی نمایش اعلام کرد که ۲۵ اسفندماه آخرین مهلت فیلم‌های اکران نوروزی برای تحویل نسخه نهایی‌شان به سینماهای سراسر کشور است.

به گزارش سینماپرس، مرتضی شایسته سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با فارس، درباره شروع اکران ۴ فیلم باقی مانده از سبد اکران نوروزی، گفت: طبق تصمیم‌گیری شورای صنفی نمایش، فیلم‌های سینمایی «مردبازنده» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «روز صفر» به کارگردانی سعید ملکان، «سگ بند» به کارگردانی مهران احمدی و «شادروان» به کارگردانی حسین نمازی تنها تا روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه مهلت دارند تا نسخه نهایی‌شان را به سینماهای سراسر کشور تحویل دهند.

وی ادامه داد: چنانچه هر کدام از فیلم‌های اعلام شده نتوانند تا تاریخ اعلام شده نسخه نهایی خود را تحویل دهند، شورای صنفی نمایش یک فیلم رزرو شده را جایگزین آن فیلم سینمایی می‌کند.

بنابراین گزارش، «موقعیت مهدی» به سرگروهی سینما آزادی، «قدغن» به سرگروهی پردیس کورش، «روز صفر» به سرگروهی سینما بهمن، «سگ‌بند» به سرگروهی ایرانمال، «مرد بازنده» به سرگروهی پردیس ملت، «گل به خودی» به سرگروهی مگامال و «شادروان» به سرگروهی ماندانا، فیلم‌های سینمایی اکران نوروز ۱۴۰۱ هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.