جمعه ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱

داریوش مهرجویی:

به من به اشتباه اطلاعات غلط داده بودند!

 مراسم بزرگداشت داریوش مهرجویی در فرهنگستان هنر

سینماپرس: داریوش مهرجویی با انتشار ویدئویی از تمدید و صدور پروانه نمایش فیلم «لامینور» و نمایش آن در نوبت اکران عید فطر ابراز خرسندی کرد.

به گزارش سینماپرس، «لامینور» جدیدترین اثر ساخته شده توسط داریوش مهرجویی است که چندی پیش حواشی‌ای در خصوص صدور پروانه نمایش فیلم و همچنین اکران نوروزی آن به وجود آمد و این امر باعث شد تا مهرجویی در قالب یک فیلم، اعراض تندی به این روند نشان دهد که این فیلم اعتراضی پس از انتشار، بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشت.

پس از این حواشی، روز چهارشنبه ۱۸ اسفند پروانه نمایش فیلم «لامینور» تمدید و صادر و از سوی سازمان سینمایی اعلام شد قرار است این فیلم در نوبت اکران عید فطر نمایش داده شود.

مهرجویی صبح امروز پنجشنبه ۱۹ اسفندماه در این خصوص با انتشار ویدئوی دیگری ضمن ابراز خرسندی از تمدید و صدور پروانه نمایش «لامینور» و همچنین اکران آن در عید فطر، نسبت به واکنش و اعتراض قبلی خود گفت: به من به اشتباه اطلاعات غلط داده بودند.

سازمان سینمایی روز گذشته رضا درمیشیان تهیه‌کننده این فیلم سینمایی را مسئول دادن اطلاعات غلط به داریوش مهرجویی اعلام و حق برخورد قانونی با او را برای خود محفوظ دانسته بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.